poniedziałek, 13 lipiec 2015 13:42

W cieniu i w słońcu. Meble w żółtych i szarych kolorach

Soneczny, kanarkowy, musztardowy zmieszany z mysim, popielatym i antracytowym… Wielbiciele designu zakochali się w połączeniach odcieni szarości i żółci. A odpowiedzią na ich „miłość” z pewnością mogą być meble marki SITS.

 AXEL

AXEL to nowa propozycja sofy marki SITS zaprojektowana przez brytyjskiego designera, Iana Archera. Mebel obity jest w chłodną, żakardową tkaninę o popielatej barwie. Proste geometryczne formy oparcia, podłokietników i siedziska harmonijnie współgrają tu z dużymi, wyróżniającymi się dzięki pikowaniom, poduszkami. To one, w połączeniu z trójdzielnym siedziskiem, skupiają naszą największą uwagę i nadają meblu niezwykłej oryginalności.
Producent SITS

Sofa AXEL
Kolekcja home & family

Cena sofy 4 osobowej w obiciu Nancy od 4666,00 PLN

CLARK

Musztarda na fotelu? Nie ma powodów do obaw - plamy z tego nie będzie. Gdyż jest to po prostu udane połączenie tkaniny Amstel w intensywnym, musztardowym kolorze oraz designerskiego fotela CLARK – a wszystko to z kolekcji SITS. Cały mebel przyciąga swoją kubiczną formą, w której zawierają się: mocna sylwetka z wyrazistymi, wysokimi podłokietnikami oraz lekkie, metalowe rusztowanie, pełniące rolę nóżek. CLARK jest synonimem nowoczesnego designu i z pewnością zyska uznanie miłośników odważnych aranżacji.
Producent SITS

Fotel CLARK
Kolekcja cocktail & design

Cena fotela w obiciu Amstel od 1536,00 PLN

© 2013-2020 by SN2.EU