wtorek, 24 czerwiec 2014 13:12

Zamieszkać przy polu golfowym

 

Nieruchomości przy polu golfowym cieszą się rosnącym zainteresowaniem Klientów - miłośników golfa, ale nie tylko . Trend inwestowania w takie obiekty mieszkaniowe powoli dociera do Polski, a inwestorzy w naszym kraju

mogą wybierać spośród kilku obiektów zlokalizowanych wokół największych miejskich aglomeracji - Warszawy , Krakowa czy Wrocławia.

 

Otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, cisza i spokój a do tego niewielka odległość od Warszawy… tu zamieszkać mogą nie tylko miłośnicy golfa. Sobienie Królewskie Golf&Country Club to jeden z kompleksów, który w swojej ofercie ma również nieruchomości zlokalizowane przy samym polu golfowym.

Kompleks apartamentów składa się z oddanych już do użytku dwóch strzeżonych i administrowanych budynków, kolejne dwa właśnie powstają. W każdym z nich znajduje się pięć lokali mieszkalnych – dwa na parterze, dwa na piętrze oraz jeden na poddaszu. Cena brutto lokali kształtuje się od 5400 do 5900 zł za m2. Powierzchnia kameralnych apartamentów w zależności od piętra wynosi od 50 do 100m2, wszystkie posiadają balkon lub przestronny taras, natomiast lokale na parterze dodatkowo ogródek – mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

Sobienie Królewskie Golf & Country Club to resort, który został stworzony od całkowitych podstaw i był nieustannie rozwijany w przełomie ostatnich 5 lat. Sprzedaż nieruchomości w tym miejscu pewnie nie zaistniałaby bez wybudowania pola golfowego i lotniska, który są magnesem dla golfistów i pilotów. W tej chwili ponad 60% osób, które zdecydowały się na zakup nieruchomości stanowią pasjonaci golfa, 20% pasjonaci lotnictwa, a 20% pozostałe osoby.

Apartament z widokiem na pole golfowe to niewątpliwie wyjątkowa oferta na rynku polskim. W kraju mamy obecnie kilkanaście mistrzowskich pól golfowych, ale inwestycje deweloperskie realizuje w tej chwili tylko kilka z nich m.in. we Wrocławiu, Krakowie, Wejherowie czy Olsztynie. Jesteśmy na początku drogi związanej z projektem deweloperskim. Ceny oferowane w tym momencie są bardzo atrakcyjne i na pewno wzrosną w najbliższych latach bez względu na koniunkturę na rynku– mówi Piotr Szymański, dyrektor pola golfowego SK G&CC.

Inwestycje zlokalizowane w tego typu miejscach są prawdziwą oazą spokoju, która jednocześnie daje możliwości aktywnego wypoczynku, nie tylko w kontekście gry w golfa. Sąsiedzi pola golfowego mogą korzystać między innymi z terenów przygotowanych do joggingu, tras rowerowych czy jazdy konnej. Nie bez znaczenia dla atrakcyjności tych inwestycji mieszkaniowych jest infrastruktura znajdująca się na terenie osiedla i w jego bezpośrednim sąsiedztwie: dom klubowy, restauracje, korty tenisowe czy tak jak w przypadku podwarszawskiej inwestycji – sąsiedztwo czterogwiazdkowego hotelu, w którym jest basen i SPA.

W okresie promocyjnym osoby, które zdecydują się na kupno nieruchomości w Sobieniach będą mogły skorzystać z ciekawej oferty bonusowej. Akcja skierowana jest zarówno do miłośników golfa, ale także do tych, którzy do tej pory nie mieli z nim nic wspólnego. Nowi nabywcy mają do wyboru jeden z trzech prezentów: nowy golfowy wózek elektryczny Club Car z możliwością bezpłatnego serwisu, zwolnienie z opłaty rocznej za korzystanie z pola golfowego, nieograniczony dostęp do basenu i kortów ziemnych czy nieodpłatne korzystanie z lądowiska oraz hangarowanie samolotu.

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU