sobota, czerwiec 22, 2024
wtorek, 08 kwiecień 2014 23:08

Kolekcja sportowa Empiku

Empik kolekcja fit&fun Empik kolekcja fit&fun

   Moda na piękną figurę oraz zdrowy styl życia trwa i zachęca do czerpania radości z ćwiczeń fizycznych. Szczególnie na wiosnę wszyscy chcemy być fit! Z myślą o amatorach sportu oraz aktywnego stylu życia, Empik przygotował kolekcję akcesoriów sportowychFIT&FUN. Wspólnie z instruktorką fitness oraz autorką popularnej za oceanem metody „Tonique” - Sylwią Wiesenberg, Empik proponuje serię przyrządów do ćwiczeń, które pomogą osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

 W kolekcji znajdziemy: skakankę, która pozwoli poprawić ogólną kondycję fizyczną i wzmocnić nogi,  wygodne hantle z uchwytami (0,5 kg oraz 1 kg), profesjonalną piłkę do ćwiczeń z pompką oraz zestawy  elastycznych taśm – przydatne podczas praktykowania jogi i pilatesu, a także ekspandery z uchwytami,  wzmacniające działanie ćwiczeń rozciągających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy.

 Kolekcję uzupełniają: wytrzymała na uszkodzenia mata do ćwiczeń, która sprawdzi się także podczas  wycieczek turystycznych, przyjazny dla środowiska bidon sportowy z higienicznym ustnikiem, a także  wygodna torba treningowa z praktyczną kieszenią na buty oraz ręcznik z mikrofibry, który wchłania  6 razy więcej wody niż sam waży, dzięki czemu można go używać nawet wtedy, gdy jest mokry – wystarczy  wycisnąć nadmiar wody.

Sylwia Wiesenberg – polska trenerka fitness, na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku. Porzuciła karierę w branży finansowej, aby w pełni oddać się swojej pasji, jaką jest aktywność fizyczna. Jest autorką unikatowej  metody „Tonique”, skierowanej zarówno do młodych mam, jak i zapracowanych businesswomen. „Tonique” to styl życia, łączący fitness ze zdrowym odżywianiem oraz rozwojem osobistym. Wkrótce ukaże się jej  pierwsze na polskim rynku DVD z ćwiczeniami. Teraz także Polkom pomoże osiągnąć wymarzoną figurę  i zmotywuje je do prowadzenia pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia.


Kolekcja „FIT&FUN” będzie dostępna w wybranych salonach Empik na początku kwietnia.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce