piątek, 04 kwiecień 2014 19:10

Małgorzata Rozenek perfekcyjna w Twoim domu

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek

   Małgorzata Rozenek, znana m.in. z programu Perfekcyjna Pani Domu oraz Bitwa o Dom, podpisała umowę reklamową! Od kwietnia będzie ambasadorką kultowej marki do sprzątania domu Sidolux oraz ultranowoczesnych pereł piorących Perlux.

 

Małgorzata Rozenek, poprzez udział w popularnych programach Perfekcyjna Pani Domu i Bitwa o Dom, jest postrzegana przez Polki jako idealna pani domu. Z jednej strony jest postacią nowoczesną, odnoszącą sukcesy oraz pełną energii, z drugiej strony, jak mało kto potrafi zadbać o domowy porządek i przytulny klimat w mieszkaniu. Wobec tego nie powinien dziwić fakt, że gwiazda zaangażowała się w promocję jednych z najbardziej popularnych w Polsce produktów, stworzonych dla domu.

Od kwietnia panią Rozenek będziemy mogli zobaczyć w kampanii promocyjnej produktów Sidolux oraz Perlux. Na pierwszą z wymienionych marek składają się znane produkty do mycia i pielęgnacji różnorodnych powierzchni. Wyroby Sidolux są w naszym kraju znane i cenione od lat. Znają je nie tylko perfekcyjne panie domu, ale też osoby, które sprzątają nieco rzadziej. 

Mało która kobieta lubi sprzątać, ale każda z nas lubi, gdy w domu jest czysto. To tworzy atmosferę w domu. Dlatego tak ważne jest korzystanie z preparatów, które ułatwiają nam codzienne utrzymanie porządku. Sama korzystam z produktów Sidolux od lat. Każda kobieta poszukuje sprytnych sposobów na codzienne porządki, a produkty marki Sidolux są właśnie takim rozwiązaniem. Oszczędzają czas i energię, ułatwiając sprzątanie. To powody, dla których nie zastanawiałam się zbyt długo nad propozycją współpracy. Te produkty idealnie sprawdzają się w moim domu na co dzień. – mówi Małgorzata Rozenek.

Drugą marką, którą będzie promowała popularna Perfekcyjna Pani Domu, jest Perlux. To wyjątkowe, dwufazowe perły piorące. Jako jedyne na rynku zawierają proszek, żel, odplamiacz, odkamieniacz oraz dodatkowe substancje, wspomagające pranie. – Nawet tak prostą z pozoru czynność jak pranie, można udoskonalić. Dzięki takim produktom jak Perlux, ubranie może być nie tylko ultra czyste, ale również zabezpieczone przed utratą koloru i pachnące świeżością. Perluxy łatwo się stosuje i, co bardzo ważne, są one bardziej przyjazne dla środowiska niż standardowy proszek do prania. Każda nowoczesna pani domu powinna przynajmniej wypróbować perły piorące i przekonać się sama o ich jakości – zachwala Rozenek.

Małgorzatę Rozenek w kampanii reklamowej dla marek Perlux i Sidolux zobaczymy już wczesną wiosną. W kwietniu wystartuje szeroko zakrojona ogólnopolska akcja promocyjna. Wyemitowane zostaną spoty telewizyjne. Ponadto zaplanowano spoty radiowe, billboardy oraz reklamy w prasie. Pani Małgorzata będzie również twarzą marek w Internecie Zobaczymy ją jako ambasadorkę profilu facebookowego „Akcja Sprzątam” oraz w reklamach bannerowych To jednak nie wszystko! Producent Sidolux i Perlux planuje również przeprowadzić z panią Małgorzatą kilka ciekawych akcji, które będą skierowane wprost do konsumentów. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku wiosenne porządki zapowiadają się naprawdę bardzo interesująco!

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU