środa, maj 22, 2024
poniedziałek, 03 marzec 2014 08:46

Kontrastowe zestawienia na początek wiosny

 Wiosna kusi do zmian we wszystkich sferach naszego życia. Dlaczego nie zacząć od przysłowiowych czterech kątów? Nawet subtelna zmiana wyglądu naszego mieszkania nada mu wiosennej świeżości, a rozjaśnione kolorami wnętrza będą gotowe na przywitanie wiosny. Zmiany w wystroju wnętrz często kojarzą się nam z kilkugodzinnym przestawianiem mebli czy jeszcze bardziej czasochłonnym malowaniem ścian albo tapetowaniem.

Nie musimy im jednak poświęcić ani dużo czasu, ani nawet znacznych nakładów finansowych. Aby odświeżyć nasze mieszkanie i dodać mu wiosennego wdzięku, wystarczy wybrać kilka dodatków o ciekawej formie i oryginalnym połączeniu kolorystycznym.
Modne wazony o nietypowych formach, ramki na zdjęcia, kolorowe obrazki, świeczki, poduszki w oryginalne wzory to tylko przykładowe przedmioty codziennego użytku, które mogą całkowicie zmienić wygląd naszego mieszkania. Nie mniejszą rolę odgrywa kolor dodatków. Żółć i róż skutecznie rozjaśnią wnętrza, a kontrastowa czerń i biel sprawią, że ciągle obecna w nich zimowa nuda bezpowrotnie zniknie.

 

Zainspirowana figurami geometrycznymi kolekcja Empiku „Dom pełen kontrastów” przyciąga wzrok dzięki atrakcyjnym wzorom i zygzakom, dając wrażenie głębi i ruchu. Jej elementy idealnie wpiszą się w nowoczesny minimalistyczny design, ożywiając przestrzeń i nadając jej nowoczesny charakter.

Wśród geometrycznych, kontrastowych dodatków w kolekcji znajdziemy: ramki, zegary, budziki, wazony, poduszki oraz lampiony, które pomogą nam wyczarować świeży, wiosenny nastrój w naszych domach. Kolekcję uzupełniają obrazy z intrygującymi napisami, oryginalne kubki, świeczniki, unikalne dyfuzory zapachowe, kosze o ciekawej fakturze oraz notatniki.

Kolekcja „Dom pełen kontrastów” jest dostępna w wybranych salonach Empik oraz na Empik.com.