sobota, czerwiec 22, 2024
środa, 20 listopad 2013 15:25

Niezbędnik w każdym domu

 

W natłoku wielu obowiązków oraz przy ciągłym braku czasu, jednorazowe ściereczki nasączane odpowiednim detergentem stają się świetną alternatywą dla tradycyjnych metod sprzątania. Z ich pomocą szybko i skutecznie usuniemy zabrudzenia, np. z kuchennego okapu czy wanny. Jednorazowe ściereczki marki Jan Niezbędny to propozycja zarówno dla zabieganych pań domu, jak i osób nieprzepadających za sprzątaniem. Produkty są dostępne w pięciu wersjach, z których każda jest przeznaczona do innego rodzaju powierzchni.

 

Do wyboru są ściereczki do kuchni, łazienki, do mebli oraz antybakteryjna i uniwersalna. Nowoczesne formuły, którymi są nasączone, usuną nawet trudne zabrudzenia, pozostawiając na czyszczonej powierzchni świeży zapach. Ściereczki kuchenne z łatwością uporają się z pokrytym uciążliwym, tłustym brudem sprzętem AGD, np. kuchenką, płytą ceramiczną czy okapem. Specjalne ściereczki antybakteryjne ułatwią utrzymanie czystości zwłaszcza w łazience czy toalecie.

Świetnie nadają się również do czyszczenia stołu kuchennego czy deski do krojenia, ponieważ mogą być bezpiecznie stosowane na powierzchniach mających kontakt z żywnością. Zatem w wyjątkowo prosty sposób nie tylko je umyjemy, ale i zdezynfekujemy. Szorstka struktura ściereczek do łazienki poradzi sobie nie tylko z osadami mydła i brudem, ale także z uporczywym kamieniem. O piękno, a zarazem czystość mebli zadbają ściereczki do mebli, zawierające wosk pszczeli, który tworzy na powierzchni barierę ochronną oraz nadaje jej lekki połysk.

Sprzątanie z pewnością ułatwią nam też ściereczki uniwersalne, które z powodzeniem sprawdzą się w całym domu.

Ogromną zaletą ściereczek nasączanych jest wygoda użytkowania – po wyjęciu z opakowania nadają się od razu do wykorzystania. Po zakończeniu sprzątania jednorazową ściereczkę można po prostu wyrzucić, bez konieczności żmudnego prania i płukania.