środa, 21 sierpień 2013 17:54

Trzy pomysły na wystrój sypialni

Wystrój sypialni mówi o tobie wszystko! Wystarczy do niej zajrzeć aby dowiedzieć się czy jesteś wielbicielem orientu, miłośnikiem elegancji czy entuzjastą minimalizmu. Skąd to wiemy? Dzięki skrupulatnie dobranym drobiazgom i dekoracjom, które tworzą tę niepowtarzalną atmosferę.

 

Surowe, jasne wnętrze można wzbogacić o kilka drobiazgów aby zyskać wyrazisty i indywidualny charakter. Takie pomieszczenia świetnie ożywią akcesoria w gustownej, nasyconej czerwieni i czerni. Gładka pościel i designerska ramka na zdjęcia marki Umbra, dostępna w sklepie internetowym Calvado.pl, świetnie pasują do nowoczesnej, oszczędnej w kolorach sypialni. Czarny, stojący zegar dzięki nowoczesnemu designowi swoją bryłą nawiązuje do wszechobecnej geometrii.

 

Wytworna sypialnia utrzymana w ciemnej kolorystyce wcale nie musi być ponura. Gra świateł i kilka wyjątkowych dodatków sprawią, że wnętrze będzie wyjątkowo przytulne i ciepłe. Lustrzane dekoracje ścienne subtelnie odbiją światło, a zapach olejków eterycznych z lampki do aromaterapii marki Move sprawi, że natychmiast poczujemy się zrelaksowani i odprężeni. Pozostaje jedynie wtulić się w miękki koc i wygodnie ułożyć się do snu.
 

Pełne przepychu wnętrza inspirowane Orientem zachwycają bogatą kolorystyką. Wystarczy jedynie kilka wyrazistych akcesoriów, dzięki którym twoja sypialnia zyska iście pałacowy charakter. Złoto-czerwona pufa z efektownym haftem marki Jennifer Collection świetnie wpisuje się w stylistykę pomieszczenia, podobnie jak gustowny świecznik z egzotycznego drewna mango oraz stylowy stojak na biżuterię.

 

Więcej inspiracji na www.calvado.pl

© 2013-2020 by SN2.EU