wtorek, 13 kwiecień 2021 14:11

Porównanie ofert psich fryzjerów w Krakowie

Barbara Białczyk – strzyżenie psów Barbara Białczyk – strzyżenie psów pixabay

Psi fryzjer - z języka angielskiego groomer. Określenie pochodzi od czasownika "groom", czyli pielęgnować. Osoba wykonująca zawód psiego fryzjera nie tylko przycina sierść naszego zwierzaka, ale również zajmuje się: trymowaniem, myciem, czyszczeniem uszu, usuwaniem insektów.

Dostępne są zakłady, gdzie możemy pofarbować sierść zwierzaka lub wyposażyć pupila w psie perfumy. Zawód ten jest wykonywany w wielu zakątkach świata. Dzisiaj przedstawię trzy zakłady w Krakowie, które oferują zadbanie o naszego pupila.

Barbara Białczyk – strzyżenie psów

Właścicielka zakładu posiada bardzo bogate doświadczenie jeśli chodzi o zwierzęta. Jest technikiem weterynarii oraz posiada licencję na przewóz zwierząt. Napisała książkę pt. "Grooming. Podstawy pielęgnacji psów". W ofercie firmy znajdziemy również szkolenie psów czy porady w doborze rasy psa dla przyszłych właścicieli. Jeśli chodzi o pielęgnacje zwierząt Pani Basia oferuję nam takie usługi jak: strzyżenie psów (w zależności od rasy od 60zł do100zł), trymowanie (od 60zł do 100zł), strzyżenie psów, rozczesywanie, kąpiel oraz suszenie (od 70zł do 120zł) oraz kąpiel, rozczesywanie, suszenie (od 40zł do 90zł). Właścicielka oferuję swoje usługi z dojazdem do klienta, który na terenie Krakowa jest gratis. Dodatkowo do każdej usługi czyszczenie uszu i oczu oraz obcinanie pazurków jest darmowe.

Salon groomerski „Karusek”

W salonie przygoda z profesjonalną pielęgnacją zwierząt rozpoczęła się w 2006r. jako dodatkowa działalność przy sklepie zoologicznym Karusek. Zakład oferuję przygotowanie psa jak i kota do wystawy. Dostępne jest strzyżenie według wzorców FCI lub według indywidualnego upodobania właściciela. Rozczesywanie skołtunionej sierści, kąpiele pielęgnacyjno-kosmetyczne, obcinanie pazurów, pielęgnacja oczu i uszu oraz doradztwo przy doborze kosmetyków do pielęgnacji sierści i skóry zwierzęcia. Cennik w danym salonie wygląda następująco: trymowanie ze strzyżeniem i kąpielą (od 140zł do 160zł za małego psa do 200zł -280zł za dużego psa), kąpiel i rozczesywanie (od 80zł do 160zł za małego psa, od 220zł do 300zł za dużego psa, od 100zł do 140 zł za kota), kąpiel psa lub kota krótkowłosego ( od 80zł do 100 zł za małego psa, od 130zł do 150 zł za dużego psa, od 80zł do 140 zł za kota). Obcięcie pazurów wynosi od 10zł do 20zł.

Fryzjer dla psów „Dog House”

Swoje usługi w zakładzie świadczy czterech groomerów - każdy z miłością do zwierząt. W ofercie salonu dostępne są takie zabiegi jak kąpiel, strzyżenie, trymowanie, pielęgnacja oczu i uszu, obcinanie pazurów oraz usługa express - umożliwienie zrealizowania usługi w godzinach wieczornych, po godzinach otwarcia salonu. Stawka wtedy za wizytę zostaję zwiększona o 100%. Cennik Dog House wygląda następująco: kąpiel i rozczesywanie (od 70zł za małego psa do 100zł za dużego), strzyżenie, kąpiel, rozczesywanie (od 130zł za małego psa do 100zł za dużego), trymowanie ze strzyżeniem i kąpielą (od 150zł dla średniego psa do 100zł za dużego). Dodatkowo każda usługa posiada: higienę uszu, przycięcie pazurów i perfumowanie gratis.

© 2013-2020 by SN2.EU