czwartek, 11 sierpień 2011 15:32

Wrześniowy urlop za niewielkie pieniądze

Za słoneczną pogodą tęsknią wszyscy którzy w tym roku wypoczywali nad Bałtykiem, na Mazurach czy w Tatrach. Serwis FRU.PL dla wszystkich spragnionych słońca przygotował zestawienie miejsc do których możemy tanio polecieć już we wrześniu. Gwarancja pogody w cenie już od 200 zł w obie strony! 

W tym roku za nieduże pieniądze możemy spędzić urlop we Włoszech, Hiszpanii czy Portugali. Ceny biletów lotniczych na wrzesień są bardzo atrakcyjne zarówno w przypadku tanich linii lotniczych jak i linii tradycyjnych. W zależności od lotniska z którego wylatujemy i kierunku ceny wahają się od 200 zł do 730 zł.

Co ciekawe, planując niedrogi wrześniowy urlop jedyną alternatywą nie są już tylko wyjazdy z biurem podróży do krajów arabskich. Za niewielkie pieniądze możemy sami zaplanować sobie wyjazd. Większość przewoźników przygotowała na wrzesień promocje, dzięki którym do wielu europejskich miast możemy polecieć już za kilkaset złotych.”- mówi Joanna Woroniecka z centrum rezerwacji FRU.PL.

Planując samodzielnie wyjazd należy pamiętać, aby porównać oferty jak największej ilości linii lotniczych na platformach rezerwacji biletów lotniczych takich jak FRU.PL – bo ceny biletów w to samo miejsce mogą się różnić w skrajnych przypadkach nawet o kilkaset procent. Musimy pamiętać, że im wcześniej zarezerwujemy bilety tym będzie on tańszy – w przypadku zmiany planów bardzo często możemy go zwrócić odzyskując praktycznie wszystkie pieniądze. Dzięki porównywaniu i planowaniu bilet w dwie strony np. z Wrocławia do Alicante możemy kupić za 249 zł, a z Warszawy do Rzymu za 527 zł.

Do zarezerwowanego biletu wystarczy odnaleźć hotel w najdogodniejszej lokalizacji o odpowiadającym nam standardzie. 

Serwis FRU.PL obliczył, że samodzielnie zorganizowana wycieczka może kosztować nas tyle samo lub niewiele więcej co urlop z biurem podróży w Egipcie, Tunezji czy Grecji. Samodzielnie konstruowane wakacje to niezależność i decyzyjność, których nie mamy wyjeżdżając z tour-operatorem. Z danych FRU.PL wynika, że zainteresowanie indywidualnie konstruowanymi wyjazdami z roku na rok jest coraz większe – w stosunku do analogicznego okresu roku 2010 w serwisie 40 proc. więcej klientów zarezerwowało samodzielnie bilet oraz hotel. Coraz częściej decydujemy się również na wynajem auta. 

© 2013-2020 by SN2.EU