piątek, 12 luty 2016 13:03

Travellers’ Choice dla Hoteli SPA Dr Irena Eris

Po raz czternasty z rzędu serwis TripAdvisor® wybrał najlepsze obiekty na świecie w oparciu o miliony recenzji i opinii zebranych w ciągu jednego roku od podróżnych z całego świata. Tytuł Travellers’ Choice 2016 w kategorii Najlepsze Luksusowe Hotele w Polsce ponownie został przyznany Hotelowi SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz, po raz pierwszy, otwartemu rok temu, Hotelowi SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

Obydwa hotele są jednocześnie Nr 1 w regionie na liście obiektów hotelowych portalu TripAdvisor®.

Nagroda jest przyznawana na podstawie opinii wystawionych przez gości, jakie hotel otrzymał w ostatnim roku. Według statystyk podawanych przez TripAdvisor®, aż 80% użytkowników czyta ok. 6-12 opinii przed dokonaniem rezerwacji w obiekcie hotelowym, a 51% gości publikuje swoje recenzje i dzieli się swoimi spostrzeżeniami z pobytu. Miejsce, w którym można się zakochać. – Tak brzmi jeden z wpisów na portalu, dotyczący Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. - Bardzo urzekające miejsce! Hotel w każdym calu przemyślany. Piękny wystrój wnętrz, jedzenie przepyszne! Hotelowe spa absolutnie bez zarzutów, jak również strefa saun i basenów. Bardzo miła obsługa, dbałość o detale oraz atmosfera, która panuje w tym hotelu sprawiają, że z pewnością tam wrócę z ogromną przyjemną przyjemnością.

TripAdvisor® to największy na świecie serwis turystyczny obecny w 47 krajach, umożliwiający podróżnym zaplanowanie i szybkie zarezerwowanie wymarzonego wyjazdu. Serwis TripAdvisor® odwiedza co miesiąc 350 milionów użytkowników na całym świecie i można na nich znaleźć ponad 290 milionów recenzji i opinii na temat 5,3 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji.

© 2013-2020 by SN2.EU