piątek, 12 lipiec 2013 16:48

Aplikacja do planowania wakacji teraz na Samsung Smart TV!

Samsung ułatwia planowanie wakacyjnych podróży! Użytkownicy Samsung Smart TV (telewizory z serii D, E oraz telewizory i Blu Ray z serii F), dzięki najnowszej aplikacji All Inclusive Club dostępnej bezpośrednio w Samsung Apps, mają teraz możliwość zorganizowania swojej wycieczki marzeń. Wystarczy usiąść przed telewizorem i wybrać swoje wakacje
wśród wielu prestiżowych imprez w Bułgarii, Egipcie, Grecji, Hiszpanii, Maroko, Tunezji czy Turcji.

Aplikacja All Inclusive Club została stworzona z myślą o wszystkich planujących urlopy i szukających najbardziej atrakcyjnych miejsc na spędzenie wakacji. Pozwala ona użytkownikom Samsung Smart TV, na swobodny wybór wycieczek do najbardziej popularnych krajów. Dobór hoteli, oraz obsługa callcenter powierzona została pracownikom biura podróży Travel Team, które od 2007 roku prowadzi agencję turystyczną w Poznaniu. W ofercie znajdują się wyłącznie 4 i 5–gwiazdkowe, atrakcyjne cenowo hotele, o wysokim standardzie i z pełnym wyżywieniem. Wszystkie obiekty wypoczynkowe są sprawdzane i starannie selekcjonowane, aby zapewnić wypoczynek na najwyższym poziomie.

Jak to działa?
Aplikacja All Inclusive Club jest niezwykle intuicyjna. Wystarczy za pomocą klawiszy i strzałek na pilocie wybrać jedną z pięciu ikonek obrazujących charakter szukanego przez nas wypoczynku. Następnie aplikacja samodzielnie dopasuje dla nas oferty, prezentując jednocześnie zdjęcia i krótkie opisy. Ponadto, system All Inclusive Club korzysta z geolokalizacji, aby podpowiedzieć nam najbliżej położone w naszym województwie lotnisko. Jeśli go nie znajduje (np. jest niedostępne dla konkretnej oferty), to domyślnie wyświetla lotnisko w Warszawie.

Możliwość przeglądania ofert na dużym ekranie w gronie rodziny i przyjaciół jest niezwykle komfortowa. Korzystając z All Inclusive Club możemy być pewni, że w planowaniu wakacyjnych wojaży nie przeszkodzi nam potok napływających reklam w Internecie, czy skomplikowana obsługa aplikacji w postaci bezmiaru linków i zakładek.

Gdzie na wakacje?
Aplikacja All Inclusive Club podpowiada oferty najbardziej zbliżone do preferowanego przez nas form  spędzania wolnego czasu. Wystarczy, wybrać jeden z pięciu dostępnych profili:

Przy Plaży – idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie błogie lenistwo i podczas urlopu nie opuszczają terenu hotelu
Życie Nocne – oferta dla tych, którzy uwielbiają imprezować i bawić się na dyskotekach
Last Minute – zachęca tych, dla których najważniejsza jest atrakcyjna cena wyjazdu
Z Dzieckiem – zawiera wycieczki dla rodziców podróżujących z dziećmi (w ofercie m.in.: hotele z płytkimi zjeżdżalniami, programy animacyjne dla najmłodszych)
Luksusowe – to profil skierowany do najbardziej wymagających podróżnych, którzy cenią sobie usługi znacznie wykraczające poza standardy.

Wybraną w aplikacji ofertę z łatwością zarezerwujemy telefonicznie, bez konieczności wypełniania skomplikowanego formularza rezerwacji. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowie nam konsultant turystyczny, który dostępny jest pod specjalnym numerem infolinii, 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 21:00.

Uwaga, konkurs!
Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV (telewizory Smart TV z serii D, E oraz telewizory i Blu Ray z serii F) od czwartku, 11 lipca mogą wziąć udział w konkursie promującym aplikację All Inclusive Club i zorganizowanym przez właściciela aplikacji. Nagrodą jest voucher na wakacje o wartości 5,000 PLN.

Więcej informacji na oficjalnym profilu All Inclusive Club na Facebook’u.
© 2013-2020 by SN2.EU