sobota, 23 lipiec 2011 19:03

Producent Michaela Jacksona nagrywa z młodziutką Polką!

Julia Bogdańska na płycie Poland…Why Not? Rob Hoffman, producent pracujący m.in. dla Michaela Jacksona, jest już w Polsce. Do współpracy w ramach projektu „Poland… Why Not?” (PWN) zaprosił dwunastoletnią, niezwykle utalentowaną Julię Bogdańską. Julia to ostatnia artystka, która dołączy do projektu.

Rob Hoffman to niekwestionowana gwiazda wśród producentów muzycznych na świecie. To właśnie między innymi Hoffman odpowiada za brzmienie legendarnego albumu Michaela Jacksona „HIStory”. Współpracował także z Philem Collinsem, Christiną Aguilerą, Joe Cockerem, czy Janet Jackson.

 Teraz do tych nazwisk dołączy także Julia Bogdańska, młodziutka, dwunastoletnia dziewczynka z Katowic, z którą Rob Hoffman nagra w Warszawie dwa utwory: „Hallalujah” z repertuaru Leonarda Cohena oraz premierowy singiel „Good Girl” napisany przez samego Roba Hoffmana, a skomponowany przez Skyler Grey znaną z tryumfujących na światowych listach przebojów piosenek „Where’d you go”, „I’m coming home”, autorkę mega przeboju Rihanny i Eminema „Love the way you lie”.

Julia Bogdańska to ostatnia artystka, która dołączyła do projektu „Poland… Why Not?” Decydując się na jej udział w PWN, chcemy pokazać Polsce i światu, jakich utalentowanych młodych ludzi ma ten kraj i jaki potencjał w nich drzemie. Udział Julii to także pewnego rodzaju wstęp do juniorskiej edycji Poland…Why Not?, którą mamy w planach - powiedział współzałożyciel wytwórni Rokket Music i pomysłodawca projektu „Poland… Why Not?”, Brian Allan.


Premiera albumu „Poland …Why Not?” przewidziana jest na wrzesień.

© 2013-2020 by SN2.EU