piątek, lipiec 19, 2024
czwartek, 23 sierpień 2012 16:50

Atrakcje dla najmłodszych w najbliższy weekend w Maximus Fashion Center

Warsztaty robotyki, pokaz iluzji, gigantyczne bańki mydlane, szaleństwa na trampolinie i fontanna czekoladowa dla łasuchów – to tylko niektóre atrakcje, które na najmłodszych czekać będą w Maximus Fashion Center w najbliższy weekend (25-26 sierpnia).
Organizatorzy serdecznie zapraszają dzieci do wspólnej zabawy podczas jednego z ostatnich wakacyjnych weekendów. Impreza rozpocznie się  w podwarszawskim centrum handlowym Maximus Fashion Center w sobotę  25 sierpnia o godzinie 11.00 i potrwa do godz. 16.00 (podobnie będzie w niedzielę 26 sierpnia).

Oprócz takich atrakcji jak m.in. projektowanie najładniejszej okładki szkolnej, zdobienia twarzy czy szaleństwa na trampolinie, dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach robotyki pod okiem doświadczonych instruktorów. Spacerowiczów w alejkach zabawiać będzie akrobata na szczudłach i sztukmistrz puszczający gigantyczne bańki mydlane, a dla osłody ostatnich wakacyjnych chwil uruchomiona zostanie również  czekoladowa fontanna.

Weekend w Maximus Fashion Center to nie tylko zabawa, ale także edukacja dla najmłodszych. Wśród zaplanowanych wydarzeń znalazło się sobotnie spotkanie z funkcjonariuszem Policji, podczas którego dzieci  dowiedzą się wszystkiego o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poznają zasady udzielania pierwszej pomocy
Ponadto w niedzielę, w ramach trwających przez cały weekend warsztatów robotyki, o godz. 14.15 odbędzie się niezwykły pokaz robotów tańczących, układających kostkę Rubika czy przechodzących labirynt.

Zwieńczeniem weekendowego szaleństwa będzie pokaz iluzji w wykonaniu Gościa Specjalnego. Magia w wykonaniu Filipa Piestrzeniewicza – uczestnika programu Mam Talent - będzie atrakcją nie tylko dla najmłodszych.

Podczas gdy pociechy będą  doskonale bawić się korzystając z licznych atrakcji i biorąc udział w konkursach z nagrodami, rodzice mogą  udać się na ostatnie szkolne zakupy, bądź skorzystać z wyprzedaży w kilkuset butikach mieszczących się w  Maximus Fashion Center.