poniedziałek, lipiec 15, 2024
czwartek, 25 sierpień 2011 20:09

Lady Gaga otworzy ceremonię MTV Video Music Awards 2011

MTV ogłosiło, że Lady Gaga otworzy tegoroczną galę MTV Video Music Awards, która odbędzie się 28 sierpnia w Los Angeles. Listę artystów występujących tego wieczora przed publicznością zamknie Pitbull ‐ supergwiazda międzynarodowej sceny muzycznej.

Wielkie emocje czekają nas już od startu ceremonii: artystką, która otworzy galę będzie największa skandalista ostatnich lat ‐ Lady Gaga! „Jestem niezwykle szczęśliwa, iż będę mogła wystąpić na gali MTV VMA dla moich fanów, którzy są dla mnie wszystkim”, artystka nie kryła wzruszenia ogłaszając tę sensacyjną wiadomość na Times Square,
podczas programu „MTV First: Lady Gaga”. Jej obecności na gali domagali się oddani fani, którzy licznie zebrali się pod nowojorskim studiem MTV.

Tego szczególnego wieczora na scenie pojawi się również Pitbull, artysta dwukrotnie nominowany do tegorocznych nagród MTV VMA, którego hit „Give me Everything” podbija listy przebojów na całym świecie. Pitbull na scenie wystąpi wraz z wokalistą R&B Ne‐Yo oraz wschodzącą gwiazdą pop ‐ Nayer.

Podczas tegorocznej gali MTV VMA sceną zawładnie również charyzmatyczna brytyjska piosenkarka pop Jessie J, znana z przeboju „Price Tag”, który nagrała w duecie z raperem B.o.B. Jej charakterystyczny głos i chwytliwe teksty bez wątpienia rozgrzeją publiczność zgromadzoną w Nokia Theater.

Do grona prezenterów dołączą m.in. ekscentryczna Nicki Minaj, bożyszcze nastolatek Taylor Lautner, Drake, Joe Jonas i Jared Leto z grupy 30 Seconds to Mars. Przypomnijmy, że podczas tegorocznej gali, która odbędzie się w Nokia Theater w Los Angeles, oprócz Lady Gagi zobaczymy wielu znakomitych artystów, m.in. Bruno Marsa, Adele, Lil Wayne’a, Chrisa Brown’a oraz Young Giant.

Transmisja tylko w MTV Polska:m28 sierpnia o g. 2:00 w nocy.

Widzowie mogą głosować na swoich faworytów do tegorocznych nagród MTV VMA na stronie vma.mtv.com. Na stronie tej znajdują się również materiały wideo, fotorelacja
oraz komentarze artystów z zeszłorocznej gali.