poniedziałek, 23 wrzesień 2019 13:47

Pako Lorente na 44 FPFF w Gdyni

Aleksandar Milicevic w garniturze Pako Lorente Aleksandar Milicevic w garniturze Pako Lorente

Firma Pako Lorente, producent najwyższej jakości odzieży dla mężczyzn, jest partnerem polsko-hollywoodzkiej produkcji „Dolina Bogów”

, która zakwalifikowana została do głównego konkursu na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i walczyła o nagrodę Złotego Lwa. Poza tym stylizacje marki królowały na czerwonym dywanie. 

W filmie „Dolina Bogów”, którego oficjalną premierę zapowiedziano na początek przyszłego roku,  w garniturach i koszulach Pako Lorente zobaczyć będzie można m.in. Johna Malkovicha i Josha Harnetta. Marka zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości odzieży docenianej przez współczesnych mężczyzn, została zaproszona do współpracy przy filmie z uwagi na jakość i dbałość o najmniejszy detal. 

Walory marki dostrzegają też gwiazdy polskiego kina. Borys Szyc, który na 44.FPFF w Gdyni promował aż trzy filmy ze swoim udziałem, na większość wydarzeń organizowanych w ramach festiwalu, wybrał zestawy od Pako Lorente. Prezentował się bardzo dostojnie podczas gali otwarcia, na premierze filmu „Dolina Bogów”, podczas imprezy TVN oraz na oficjalnym pokazie filmu „Piłsudski”, w którym zagrał rolę tytułowego bohatera. Aleksandar Milicevic, grający rolę wysoko postawionego oficera SS w filmie „Czarny Mercedes” zaprezentował się w  stylizacjach marki na czerwonym dywanie aż dwa razy. Podobnie Philippe Tłokiński, który przyleciał do Gdyni ze Szwecji promować film Władysława Pasikowskiego „Kurier”, w którym wcielił się w postać Jana Nowaka-Jeziorańskiego. 

Borys Szyc w garniturze Pako Lorente

Borys Szyc w garniturze Pako Lorente

Aleksandar Milicevic PakoLorente

Aleksandar Milicevic w garniturze Pako Lorente

Philippe Tłokiński w stylizacji Pako Lorente

Philippe Tłokiński w stylizacji Pako Lorente

W stylizacjach Pako Lorente można było zobaczyć również Rafała Zawieruchę, którego oglądać można wciąż w kinach w najnowszej produkcji Quentina Tarantino. Większość wybranych przez aktorów outfitów dopełniały buty z najnowszej kolekcji marki Kazar, która również jest partnerem filmu „Dolina Bogów”. 

 Rafał Zawierucha garnitur Pako Lorente

Rafała Zawierucha w garniturze Pako Lorente

Wyświetlony 1067 razy
© 2013-2019 by SN2.EU