niedziela, 07 styczeń 2018 12:21

Wrangler i Lee - pokaz nowej kolekcji SS18

Dwie legendarne marki odzieżowe Wrangler i Lee zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje na sezon wiosna-lato 2018 w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję wnętrzach w nowym klimatycznym miejscu na mapie Warszawy - Samym Centrum Wrzechświata na Chłodnej 29. Pośród kolorowych letnich dekoracji i dodatków w tylu lat 80. odbyły się pokazy najnowszych produktów obu firm.

 

Marka Wrangler zaprezentowała wyjątkową kolekcję – linia Blue & Yellow to barwna retrospekcja lat 80. i 90., podczas których młodzieńcza energia i odważne logo dominowały w modzie.

Niebiesko-żółte kolorystyczne duo od dziesięcioleci związane jest z historią marki, a zwłaszcza jej obecnością podczas wydarzeń sportowych. Wyhaftowane żółtym łańcuszkowym ściegiem logo Wrangler zdobiło wtedy tył dżinsowych spodni i kurtek. W kolekcji wiosna-lato 2018 Wrangler powraca do swojej wyraźnej estetyki z tamtych lat, z rozmachem bawiąc się odważnym zestawieniem koloru żółtego i niebieskiego oraz eksponując legendarne „W” w naprawdę dużym formacie i wielu miejscach. Kolorowe dzianiny, koszule, kurtki i denim z kolekcji „Blue & Yellow” dla kobiet i mężczyzn, to stylowa propozycja, która pozwala wybić się z tłumu.

Poszerzona linia ubrań festiwalowych stanowi interesującą część kolekcji Wrangler wiosna-lato 2018. Znalazły się w niej postrzępione spodnie oraz kurtki stebnowane dekoracyjnymi ściegami i ozdobione mocnymi łatami. Na uwagę zasługują również bogate hafty prosto z naszych archiwów nawiązujące do stylu Woodstock. Kolekcja SS18 ma w sobie moc, młodość i zabawę doprawioną nutą nostalgii.

Lee tej wiosny to z kolei pełna słońca kolekcja, będąca iście wybuchową mieszankę stylów z lat 90-tych – stylistyka ulic Nowego Jorku, hip hop, rave i do tego porcja grunge. Wykorzystano odważne kolory, dyskotekowe grafiki, sportowe fasony oversize, stonowane kraty i autentyczny sprany denim w surowym wydaniu, by stworzyć nowoczesną kolekcję vintage w 100% w stylu Lee®.

Wśród gości na prezentacji oprócz dziennikarzy i blogerów pojawiły się znane osoby, m.in. prezenter radiowy i telewizyjny Jankes, model Adam Kaszewski, Radek Pesta czy aktorka Katarzyna Żak.

Za pyszny catering w stylu lat 80. odpowiedzialna była firma Mamboo – to dzięki niej goście mieli okazję spróbować zdrowych przekąsek, kolorowych koktajli czy pysznych hot dogów, przygotowywanych na miejscu.

O oprawę muzyczną zadbała Nina Kozieradzka znana szerszej publiczności jako Neen – za sprawą jej setów goście przenieśli się w czasie do szalonych lat 80.

 

 wrangler lee ss18

 wrangler5

 wrangler3

 wrangler1

 wrangler2

 wrangler3

 wrangler4

Wyświetlony 271 razy
© 2013-2019 by SN2.EU