poniedziałek, 13 sierpień 2012 19:20

Wirtualne rozgrywki siatkówki plażowej Wilkinset 2012

Wszyscy aktywnie kibicowaliśmy naszym siatkarzom na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Teraz i Ty możesz spróbować swoich sił w siatkówce plażowej online, weź udział w wirtualnych rozgrywkach Wilkinset 2012! Baw się z Golącym Patrolem Wilkinson na http://apps.facebook.com/wilkinset,  wzmacniaj swój sztab szkoleniowy znajomymi, zaopatrz się w wirtualnego trenera, lekarza, masażystę i psychologa sportowego! Stwórz najlepszą drużynę siatkówki plażowej, pokonaj przeciwnika i wygraj atrakcyjne nagrody.
Siatkówka plażowa to sport, który wyrósł z tradycyjnej siatkówki i od 1996 roku jest dyscypliną olimpijską. Różnica polega na zastosowaniu innej taktyki oraz rozgrywaniu meczy na otwartej przestrzeni, gdzie wpływ na grę mają m.in. warunki atmosferyczne, jak np. wiatr. Ratownicy z Golącego Patrolu Wilkinson zapraszają wszystkich do wirtualnych rozgrywek siatkówki plażowej Wilkinset 2012 na http://apps.facebook.com/wilkinset. Zbierz swój sztab szkoleniowy – zapewnij drużynie dobrego trenera, lekarza sportowego, a także masażystę i fizjologa. Zadbaj o odpowiedni trening i wygraj Wilkinset 2012 – największe wirtualne rozgrywki siatkówki plażowej!

Zasady gry
Twoja drużyna posiada trzy cechy – szybkość, celność i „przyjęcie”, które określają jej możliwości. Swoje parametry możesz poprawiać rozbudowując sztab szkoleniowy, do którego zapraszasz znajomych. Każda osoba, która wzmocni Twoją kadrę to jeden punkt do wybranej cechy! A warto je wzmocnić! Im większa celność tym lepiej uda Ci się trafić w piłkę tak, aby zdobyć punkt. Im lepsza zdolność przyjmowania piłek przez zawodnika, tym pewniej odbijesz piłkę. Szybki zawodnik łatwiej dobiegnie do piłki, aby ją przyjąć. Każdy mecz trwa zaledwie 1,5 minuty i rozpoczyna go tradycyjnie serw zawodnika. Cechy, które posiada Twoje drużyna stanowią więc klucz do zwycięstwa!

Rozgrywki online, nagrody w realu
Podkręcaj piłkę tak, aby pokonać przeciwnika. Trzy drużyny tygodnia z największą ilością punktów otrzymają piłki do siatkówki. Zwycięzca całych wirtualnych rozgrywek otrzyma siatkę do profesjonalnej gry oraz strój ratownika Golącego Patrolu Wilkinson. W ten sposób zostanie przyjęty do drużyny najgładszych i najseksowniejszych!

Przyłącz się do największych wirtualnych rozgrywek siatkówki plażowej Wilkinset 2012 na http://apps.facebook.com/wilkinset.
© 2013-2020 by SN2.EU