poniedziałek, 16 maj 2011 16:05

Poranek z bohaterami gier wideo

Czy istnieje lepszy początek dnia niż zdrowe śniadanie i duża dawka wspaniałej zabawy? Z pewnością nie! Dlatego KidsCo rozpoczyna nadawanie pasma programowego Poranek z bohaterami gier wideo, w którym zobaczymy takie postacie jak Sonic, Osioł i bracia Super Mario. Blok będzie nadawany w dni powszednie o poranku, aby zachęcić dzieci do wstania z łóżek i rozpoczęcia dnia w dynamicznym stylu!

Przed nami premierowe odcinki, jak również dobrze znane produkcje, takie jak Turbo Dogs, Sonic Underground, Super Mario Brothers, Donkey Kong Country i Boo & Me 2.


Sonic Underground

Sonic oraz jego rodzeństwo, Manic i Sonia, tworzą popularną kapelę rockową Sonic Underground. W rzeczywistości są dziećmi Królowej Aleany, władczyni Mobiusa. Królowa została wygnana z Mobiusa przez wroga Sonica, Dr. Robotnika, pod władaniem którego Mobius stał się zdewastowaną pustynią.

W rezultacie Sonic, Manic i Sonia muszą stawić czoła Dr. Robotnikowi, jego dwóm poddanym – Sleetowi i Dingo oraz armii robotów SWAT. Przy pomocy swoich metalowych medalionów muszą przywrócić pokój na Mobiusie i spróbować odnaleźć swoją matkę. Czy dzielne jeże odnajdą swoją matkę? Czy pokonają Dr. Robotnika? Ruch oporu zaczyna działać w serialu Sonic Underground!

Załoga Dino

Pięcioro nastolatków: Rodger, Max, Caruso, Fiona i Buzz wyruszają na szkolną wycieczkę, która według nich będzie niestety bardzo nudna. Jakże bardzo się mylą! Zupełnie niespodziewanie zostają ubrudzeni dziwnym szlamem, który zmienia ich w… dinozaury!

Nastolatki zakładają „Załogę Dino”. Aby orzybrać swoje alternatywne postacie, muszą jedynie zawołać „Do dzieła, Dino!”. Nastolatkowie uczą się wykorzystywać swoje wyjątkowe i zadziwiające zdolności pod okiem tajemniczej nauczycielki przedmiotów ścisłych, Pani Moynihan, która utrzymuje swoją tożsamość w tajemnicy... podobnie jak wpływowy biznesmen Victor Veloci.

Victor snuje straszliwe plany podboju świata, według których całą władzę przejmą dinozaury. Zadaniem Załogi Dino jest ocalenie planety przed Victorem i jego niecnymi planami.

Bohaterscy ratownicy

Bohaterscy ratownicy to drużyna dzielnych ratowników, którzy są gotowi do niesienia pomocy potrzebującym na całym świecie. W każdym, trzymającym w napięciu odcinku, bohaterscy ratownicy muszą ochronić świat przed różnymi klęskami żywiołowymi i katastrofami spowodowanymi działaniem człowieka.

Każdy odcinek przedstawia heroiczne wyczyny ratowników, którzy nie lękają się żadnych przeciwności. Program daje również ważne wskazówki młodym widzom na temat tego, jak należy postępować w życiu. Dzieje się coś niepokojącego? Czas wezwać bohaterskich ratowników!

Boo & Me 2

Przedstawiamy drugi sezon wyjątkowego serialu Boo & Me. W Boo & Me 2 psotny orangutan powraca w nowych przygodach by opowiedzieć o kolejnych ważnych tematach związanych z ekologią. Dowiemy się m.in. czym może grozić karczowanie lasów czy marnotrawstwo wody. Poznamy zagrożenia związane z pożarami i hałasem, a także dowiemy się jak ważny jest recykling i ochrona zagrożonych gatunków.

Boo & Me 2 to oryginalna produkcja kanału KidsCo, którą można obejrzeć wyłącznie na naszym kanale. Poza zapewnieniem świetnej zabawy i rozrywki, każdy odcinek rozszerza wiedzę widzów na temat globalnych problemów dotyczących ochrony środowiska i zmian klimatycznych, jak również promuje zmianę zachowań i stylu życia.

Gruby pies Mendoza

Dziesięcioletni chłopiec Buddy, któremu marzy się kariera superbohatera i jego wierny pies -  tytułowy Gruby pies Mendoza - uczą się, jak zostać bohaterami w dzielnicy, która tylko z pozoru wydaje się normalną okolicą… Po drugiej stronie ulicy leży Starożytny Rzym, a trzy przecznice dalej poligon nuklearny!

Gruby pies Mendoza to opiekun Buddy’ego i poszukiwacz przygód, który umie ciekawie opowiedzieć nie jedną, zdumiewającą historię. Potrafi też wykonać różne sztuczki zaskakując wszystkich wokoło. Mały Buddy to z kolei wyjątkowy chłopiec, który jest już trochę zmęczony życiem. By urozmaicić trochę swoją szarą rzeczywistość, ubiera kostium superbohatera i wyobraża sobie, że ma wyjątkowe moce.

Inspektor Gadżet

Inspektor Gadżet to pierwszy na świecie technicznie udoskonalony detektyw. Dysponuje niesamowitym zestawem gadżetów, które pomagają mu w niekończącej się walce z przestępczością i korupcją.  Nic nie szkodzi, że przypadkowe użycie tych gadżetów wyrządza zazwyczaj więcej szkód detektywowi i jego sprzymierzeńcom niż pożytku!

Zdając sobie sprawę z talentu detektywa do przypadkowej destrukcji, kryminaliści, złodzieje i bandyci uciekają w popłochu, gdy Inspektor Gadżet pojawia się na ekranie. Lekki niepokój odczuwa nawet główny wróg inspektora – doktor Pazur,  nie wspominając już o szefie Gadżeta - Quimbim!

Przeznaczenie Inspektora Gadżeta stoi pod znakiem litery „G”, – gadżety, gagi, gafy i głupie wpadki!  Jednak dzięki inteligentnej pomocy swojej młodej siostrzenicy Penny oraz wiernego psa Łepka, który przetrwał już niejedno, nasz bohater zawsze pokonuje swoich wrogów i odnosi ostateczne zwycięstwo.  

Traszka Neda

Co się stanie, gdy Ned przekarmi swoją małą, zaledwie dziesięciocentymetrową, lekko zaspaną traszkę? Z pozoru nieszkodliwe zwierzątko zmieni się w 250-kilowego potwora imieniem Newton: najbardziej złośliwego, żarłocznego, ale też zabawnego towarzysza wszechczasów!

Newton słynie ze zdolności doskonałego kamuflażu. Potrafi tak skutecznie wtopić się w otoczenie, że nie zauważją go ani dorośli, ani inne dzieci. Poza tym, Newton wszędzie towarzyszy swojemu najlepszemu przyjacielowi – Nedowi, wysłuchując ze współczuciem jego problemów lub wygłupiając się na całego. Czasami może to oznaczać problemy… Na przykład kiedy mama chce się dowiedzieć, kto przystrzygł puszysty dywanik kosiarką do trawy. Jednak są też dobre strony wyjątkowych zdolności Newtona, zwłaszcza gdy Ned potrzebuje wsparcia, aby przeciwstawić się szkolnemu prześladowcy.

Plażowa załoga

Witamy w Plażowej Załodze, dowcipnym i pełnym energii serialu, opowiadającym o paczce przyjaciół uwielbiających dobrą zabawę. Bohaterowie serialu mieszkają w Beachville, nadmorskiej miejscowości z plażą dla surferów, na której spędzają większość czasu.

Poznajcie naszych bohaterów: Billy Boogie i Sammy Surfboard uwielbiają surfing, tak samo jak swoich przyjaciół – Mini Malibu, wujka Umbrella i Screechy Seagull. Poznajcie również czarne charaktery – Cash Coin i Slimy Seaweed, którzy zawsze robią coś podejrzanego.  

Serial Plażowa załoga to wspaniała rozrywka dla młodych widzów, która bawi i uczy jak zdrowo się odżywiać, być w dobrej formie czy bezpiecznie się opalać.
© 2013-2020 by SN2.EU