czwartek, 03 kwiecień 2014 02:00

"Wiedźmin 3" współpracuje z LS2 Pluto

Wiedźmin 3 Wiedźmin 3

 

LS2 Pluto, lider dystrybucji gier wideo na Bliskim Wschodzie, będzie odpowiadać za promocję oraz dystrybucję „Wiedźmina 3” w tym regionie. Premiera gry będzie miała miejsce w lutym 2015 roku jednocześnie na komputery PC oraz konsole PlayStation®4 i Xbox One.

 

„Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że będziemy współpracować ze studiem CD Projekt RED, przy dystrybucji tak wyczekiwanego tytułu. Gra już otrzymała imponującą liczbę nagród i wyróżnień na wszystkich istotnych wydarzeniach branżowych. Naszą ambicją jest, żeby Wiedźmin 3 stał się najbardziej popularnym i cenionym tytułem na nową generację konsol oraz komputery PC w regionie Bliskiego Wschodu” – powiedział George Stavrinos, dyrektor działu gier w LS2 Pluto.

LS2 Pluto to największy dystrybutor gier, sprzętu komputerowego oraz innych produktów związanych z grami wideo na Bliskim Wschodzie. Prowadzi działalność operacyjną m.in. na terenach Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kataru, Kuwejtu, Libanu, Bahrajnu, Jordanii oraz Egiptu.

„Wiedźmin 3” regularnie wygrywa lub zajmuje czołowe miejsca w plebiscytach na najbardziej oczekiwaną grę (Golden Joystick, VGX, IGN). Producentem gry jest studio CD Projekt RED, które należy do notowanego na warszawskiej giełdzie CD PROJEKT.

Do tej pory, na całym świecie, sprzedano ponad 7 mln egz. gier z serii Wiedźmin.

Wiedźmin 3

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU