środa, 04 sierpień 2010 13:46

Lewis Hamilton w Tajnej Służbie Jej Królewskiej Mości

Lewis Hamilton odzyskuje bezcenne prace dla M16 w grze alternatywnej rzeczywistości marki Reebok. Najnowsze video z Lewis Hamilton: Sekretne Życie - przełomowej gry w alternatywnej rzeczywistości (ARG) od marki Reebok można już zobaczyć na www.secretlewis.com.
Niezwykły film przedstawia Lewisa wykonującego tajną misję - tym razem ma odzyskać obraz, który został skradziony z brytyjskiej ambasady.
Dokonany w Budapeszcie napad to kulminacja trzeciej odsłony gry. Prezentuje Lewisa, jakiego nie widzieliście nigdy wcześniej. Przełamujący najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń i wykorzystujący swoją przebiegłość w celu ominięcia strażników i psów sportowiec musi użyć każdego elementu swojego treningu, żeby zakończyć misję.
Jak dotąd 300 tysięcy graczy z całego świata pomogło Lewisowi dotrzeć do tego poziomu, odkrywając wskazówki, rozwiązując łamigłówki i wykonując zadania prowadzące do ostatecznej rozgrywki. Teraz możecie zobaczyć ostatnią część układanki – Lewisa odważnie odzyskującego zaginione prace z doskonale strzeżonego gmachu, w którym podstępny kolekcjoner dzieł sztuki nielegalnie przechowuje skradzione dzieła.
Trzecia misja w grze Lewis Hamilton: Sekretne Życie zainteresowała widzów z całego świata. Wyzwania, z jakimi trzeba było się zmierzyć to m.in. symulator napadu 3D (online). Gracze ponadto musieli brać udział w prawdziwych wydarzeniach w Londynie i Berlinie. Tropy i wskazówki odnoszące do jednego z najtrudniejszych zadań w trzeciej odsłonie Sekretnego życia znalazły się w także w rzeczywistych mediach takich jak: „Los Angeles Times” i „Craigslist”.
O nowym filmie Lewis Hamilton powiedział: „Napad jest jak dotąd najbardziej śmiałym elementem w grze. Zaangażowanie w tworzenie tego filmu to był prawdziwy odlot! Końcowy efekt jest niesamowity! Kręcenie hollywoodzkiego filmu w wersji mini ze mną w roli głównej to świetne przeżycie.”
Uli Becker, Prezes marki Reebok, powiedział: „Lewis Hamilton: Secret Life” to świetna rozrywka i oryginalny sposób, żeby zaprezentować naszą markę i umiejętności światowej klasy sportowca, jakim jest Lewis. Gra pozwoliła nam również przedstawić nowe technologie Reeboka: ZigTech i RunTone, które pomagają Lewisowi w jego wymagającym treningu. To niesamowicie ekscytujące, kiedy widzi się miliony fanów na całym świecie zaangażowanych w działania Lewisa i w propozycje marki Reebok -niezależnie od tego, czy mówimy o realnym czy o sekretnym życiu sportowca”.
Jeśli chcesz dołączyć do przygody z Lewisem i pomóc mu w kolejnej misji, odwiedź www.secretlewis.com.
© 2013-2020 by SN2.EU