czwartek, 23 sierpień 2012 14:11

Domowi pupile siejący chaos i zniszczenie

Kradną, niszczą, hałasują, ale wszystko uchodzi im na sucho. O kim mowa? O bohaterach nowej serii programu „Kłopotliwe zwierzaki”, nadawanego w sierpniu na kanale Animal Planet. To filmowy przegląd najbardziej niesfornych zwierząt, jakie można sobie wyobrazić – są tu psy, koty, żółwie i papugi, które za nic mają reguły współżycia społecznego. Jak daleko posuną się, siejąc chaos i zniszczenie?

 Kiedy Quentin, pies rasy chihuahua, terroryzuje swoje otoczenie, widzowie mogą się tylko z politowaniem przyglądać przerośniętej ambicji miniaturowego pieska. Ale gdy do akcji wkroczy para rozbrykanych huskich, rozpieszczona małpka Digi albo pożerający sprzęt elektroniczny pudel, większość z nas ze zdziwienia złapie się za głowę. Spektakularne wyczyny w dziedzinie łamania norm współżycia międzygatunkowego mają też siarczyście klnąca papuga, żółw, którego nie powstrzyma żadna przeszkoda, i dzika gęś, która skutecznie usidliła bogu ducha winnego mężczyznę. Co na to ich właściciele?

Część z nich bezradnie rozkłada ręce – ich zdaniem w zachowaniu zwierząt nic już nie da się zmienić. Niektórzy zaakceptowali niesforny charakter swoich pupili, dla większości zaś te wybryki są codzienną dawką humoru. Podobnie program potraktują widzowie. By nagrać „Kłopotliwe zwierzaki”, ekipa Animal Planet odwiedziła setki domów i mieszkań, uwieczniając wyczyny czworonożnych bohaterów również z wykorzystaniem ukrytych kamer. Wiele nagrań pochodzi od samych właścicieli – zanim ich pupile trafili na ekrany telewizorów, zyskali, jak klnące papugi albo śpiewające huskie, tysiące fanów na serwisach społecznościowych.

„Kłopotliwe zwierzaki” to sześć godzinnych odcinków, których bohaterami będą niezwykłe, niesforne, ale przesympatyczne zwierzęta i ich właściciele, którzy najwidoczniej stracili na punkcie własnych pupili głowę. Oprócz rozrywki, program dostarczy również praktycznych porad na temat tego, jak radzić sobie z nietypowymi i kłopotliwymi zachowaniami czworonożnych towarzyszy. Dla każdego posiadacza psa, kota albo papugi będzie doskonałą okazją do naukina cudzych błędach.     


Kłopotliwe zwierzaki (ang. Bad Dog)
Premiera: w poniedziałek, 27  sierpnia, o godz. 20.00 na kanale Animal Planet
Emisja kolejnych odcinków: poniedziałki, o godz. 20.00

© 2013-2020 by SN2.EU