piątek, 10 maj 2013 17:42

Śmiertelna prawda

Sekrety, którymi nie chcemy dzielić się z nikim. Grzeszki skrywane gdzieś na dnie naszej świadomości. Wstydliwe lub dziwne tajemnice, których nie zdradziliśmy nawet najbliższemu przyjacielowi. Ma je każdy z nas. Mieli je również bohaterowie nowego programu kanału ID „Ukryty grzech”. Do momentu, gdy nikt nie próbował zgłębić ich sekretów, wszystko było w porządku.

Jednak gdy nagle ktoś zaczął się nimi interesować, zdecydowali się na bardzo radykalne kroki, by pilnie strzeżone tajemnice nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Każdy z sześciu odcinków premierowego programu ID opiera się na poszukiwaniu odpowiedzi na dwa pytania: kto był zdolny popełnić morderstwo, by prawda nie wyszła na jaw? I jakie grzechy miał na sumieniu, skoro raz na zawsze uciszył osobę, która je poznała? Widzowie poznają m.in. historię Boba Samuelsa. Ten wzięty operator filmowy, nagle zostaje zastrzelony. Początkowo policyjne śledztwo zdaje się prowadzić donikąd. Komu bowiem mogło zależeć na śmierci mężczyzny? Wkrótce jednak wychodzą na jaw sekrety, które pokazują, że życiorys Boba był zagmatwany podobnie jak najlepsze z hollywoodzkich kryminałów. Śledzący serię poznają też historię Jamesa i Bonnie Hood. To z pozoru szczęśliwe małżeństwo mogło uchodzić za parę idealną. Odnoszący sukcesy deweloper i przedsiębiorcza dyrektorka ośrodka wypoczynkowego zdawali się mieć świat u swoich stóp. Sielanka skończyła się, gdy James odkrył niewierność Bonnie. W ich przypadku bowiem głęboko skrywany sekret stanowił granicę między życiem i śmiercią…

Choć różne były sekrety bohaterów programu „Ukryty grzech”, każdy z nich był przekonany, że jeśli osoba, która je poznała, prędko zabierze tajemnice ze sobą do grobu, nikt inny się o niej nie dowie. Zapomnieli oni jednak, że nie ma zbrodni bez kary, a odkrycie morderstwa zniweczy trud, jaki włożyli w ukrywanie prawdy. Bowiem kolejne etapy śledztwa naprowadzają na sprawcę, by w końcu odsłonić często zaskakujące powody, dla których popełniono przestępstwo.

A Ty, zastanawiałeś się kiedyś, jak daleko byłbyś się w stanie posunąć, gdyby ktoś odkrył twój mroczny sekret…

Ukryty grzech
(ang. My Dirty Little Secret)
Premiera: we wtorek, 14 maja, o godz. 21.30 na kanale ID
Emisja kolejnych odcinków: wtorki, godz. 21.30

Wyświetlony 281 razy
© 2013-2019 by SN2.EU