poniedziałek, 14 styczeń 2013 13:32

Dalsze losy fantastycznych bohaterów!

Od 17 stycznia w dni powszednie o godzinie 21.00 kanał CBS Action nadawać będzie  4. sezon serialu „4400”. Powtórki poszczególnych odcinków następnego dnia o godzinie 10.00 i 17.00. Jakie wątki poruszy kolejny sezon tego znakomitego serialu science fiction? Odpowiedź na to pytanie już wkrótce!
Po tym jak 4400 zaginionych nagle powraca na Ziemię w smudze światła, powstają pytania wymagające udzielenia szybkich odpowiedzi. Żadna z tych osób się nie postarzała, mimo że znikały one w różnym czasie, począwszy od 1946 roku. Nie potrafią sobie przypomnieć, gdzie były, ani co je spotkało, ale kiedy próbują na nowo odnaleźć swoje miejsce na naszej planecie, odkrywają, że mają różne tajemnicze i niespotykane moce. Czy będą ich używać do czynienia dobra czy zła? W chwilach kryzysu bohaterowie będą musieli odłożyć na bok dzielące ich różnice i współdziałać.

W serialu jak zwykle bohaterowie będą ujawniali swoje niezwykłe zdolności. Jeden z nich po przyjęciu promicyny będzie traktowany przez innych niczym bóg! Pojawią się także: dar projekcji astralnej, umiejętność nasilania ludzkich lęków i koszmarne, prorocze sny.

W „4400” wytworzą się dwie frakcje. Jedna z nich zapragnie zmian w historii. Druga, preferująca obowiązujący stan rzeczy, sprzeciwia się 4400-stu i wysyła własnych agentów, w tym Isabelle Tyler, do przeszłości. Dokładne motywy działania obu odłamów nie są dokładnie znane, wszystko stopniowo wyjaśni się w kolejnych odcinkach!

4. sezon serialu „4400” już od 17 stycznia w dni powszednie o godzinie 21.00 na kanale CBS Action!
© 2013-2020 by SN2.EU