czwartek, 06 grudzień 2012 15:08

Detektywi w kitlach

Jak połączyć pracę lekarza i rozwiązywanie detektywistycznych zagadek? Okazuje się, że jest to możliwe, gdy ma się zgrany i pomocny zespół współpracowników. Znakomity serial „Diagnoza morderstwo”, będący spin-offem hitu „Gliniarz i prokurator”, w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godzinie 16.00 na kanale CBS Action.
Powtórki kolejnego dnia o godzinie 7.00 i 12.00.

W z pozoru spokojnym amerykańskim miasteczku dr Mark Sloan (Dick Van Dyke) ze szpitala miejskiego oraz jego syn Steve Sloan (Barry Van Dyke) - policyjny detektyw, razem eliminują przestępczość. Z pomocą rezydenta na izbie przyjęć, dr. Jesse’ego Travisa oraz patolog dr Amandy Bentley lekarze rozwiązują najdziwniejsze zagadki morderstw.

W pierwszym odcinku dr Sloan prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, o które niesłusznie został oskarżony jego przyjaciel. Para detektywów podejrzewa o zbrodnię jednego z pracowników, jednak każdy z nich ma mocne alibi. Partnerzy proszą więc o pomoc lekarzy i przy wykorzystaniu bardzo niekonwencjonalnych technik próbują odkryć prawdę. Czy uda im się odnaleźć sprawcę, zanim ich przyjaciel zostanie niesłusznie skazany?

Serial „Diagnoza morderstwo” w dni powszednie o godzinie 16.00 tylko na kanale CBS Action!

Wyświetlony 641 razy
© 2013-2020 by SN2.EU