piątek, 14 lipiec 2017 13:05

Implanty - ratunkiem po stracie zęba!

Utrata zęba, która nastąpiła w trakcie wypadku, uprawiania niebezpiecznego sportu, a nawet podczas gryzienia twardych produktów, jest bardzo nieprzyjemna i bolesna. Twoja pewność siebie zmalała do zera, przez co kontakty towarzyskie straciły na intensywności, a dyskomfort jest tak ogromny, że najchętniej zapadłbyś się pod ziemię. W związku z tym powinieneś skorzystać z implantów stomatologicznych.

 

Czym są implanty zębów?

Dzięki szeroko postępującej technologii, w stomatologii rozwinęła się specjalistyczna dziedzina, dotycząca wstawiania implantów zębowych. Uważany za jeden z najbezpieczniejszych, w swojej klasie, zabiegów, cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które utraciły zęba. Implanty zębowe wytwarzane są z biozgodnego tytanu, który w sposób naturalny dostosowuje się do organizmu pacjenta. Wykonane z odpowiednich surowców, są mocne, trwałe oraz bezpieczne.

W trakcie zabiegu średnio inwazyjnego stomatolog w miejsce ubytku, wstawia implant. Jego głównym zadaniem jest funkcjonowanie, zarówno pod względem fizjologicznym, jak i mechanicznym, na wzór normalnego, zdrowego zęba. Oznacza to, że po założeniu implantu, możesz w sposób wygodny żuć różnego rodzaju pokarmy.

Dlaczego warto zdecydować się na implanty?

Wielu pacjentów po utracie zęba, wskutek wypadku, próchnicy oraz innych losowych wydarzeń, czuje się niekomfortowo. Stale myśląc o brakującym elemencie w jamie ustnej, przestaje szczerze uśmiechać się, rozmawiać, a nawet jeść w sposób prawidłowy, często żując tylko jedną stroną. Po zabiegu implantologii pacjent nie tylko wraca do swojego normalnego, rutynowego funkcjonowania, ale również odzyskuje, utraconą wcześniej, odwagę oraz chęć odnowienia towarzyskich kontaktów.

Ile kosztują implanty?

Wiele osób wstawienie implantu zęba, traktuje stereotypowo, jako drogie przedsięwzięcie. W gabinecie stomatologicznym www.fabdent.pl, po przeprowadzeniu bardzo szczegółowego wywiadu, klient uzyskuje informacje, dotyczące całego zabiegu. Dzięki temu ma świadomość, iż stosowane implanty są bardzo wysokiej jakości, które pozwalają na powrócenie do prawidłowego funkcjonowania. W tym przypadku zasada – „wysoka jakość w dobrej cenie” – się sprawdza.

Podsumowując, dzięki pojawieniu się implantologii, pacjenci ze wstydliwymi ubytkami w uzębieniu, będą mogli znów zaprezentować swój wspaniały uśmiech w pełnej krasie. Rewelacyjne i nowoczesne implanty pozwalają na żucie pokarmów niemal identycznie jak w przypadku naturalnych zębów. Zabieg jest jednym z najbezpieczniejszych w swojej klasie, dzięki czemu pacjent ma pewność, że wszystko zostanie wykonane w sposób prawidłowy i dokładny.

Wyświetlony 498 razy
© 2013-2019 by SN2.EU