poniedziałek, październik 02, 2023
czwartek, 06 kwiecień 2017 11:43

Problemy z erekcją – jak sobie z nimi radzić?

Problemy z erekcją wymieniane są jako jedne z najczęstszych problemów intymnych mężczyzn. Na rynku dostępne są różnorodne środki na potencję np. tabletki na potencję. Są także inne sposoby, które sprawiają, że nasza potencja wraca. Które z nich są naprawdę godne polecenia?

 

Co może być przyczyną problemów z erekcją?

Przyczyn problemów z erekcją może być wiele. Dlatego, jeśli tylko zauważymy u siebie takie problemy, powinniśmy od razu wyjaśnić, dlaczego tak się dzieje. W pierwszej kolejności warto udać się do urologa, który potwierdzi lub wykluczy problemy związane z układem moczowym lub rozrodczym. Warto też odwiedzić neurologa i seksuologa, a nawet psychologa, gdyż problemy z erekcją mogą być wywołane np. stresem czy zaburzeniami neurologicznymi. Ustalenie przyczyny problemów z erekcją jest o tyle istotne, że pozwala na wdrożenie odpowiedniego postępowania.

O ile w przypadku zaburzeń urologicznych czy neurologicznych konieczne jest przyjmowanie leków przypisanych przez lekarza, to w przypadku, gdy problem jest chwilowy i wiąże się np. z czasowym stresem w życiu codziennym, można spróbować mniej inwazyjnych metod.

Jak sobie radzić z problemem erekcji?

Erekcja i potencja to tematy, na które panowie rzadko swobodnie rozmawiają. Jednak rozmowa z partnerką może pomóc w wyborze sposobu poradzenia sobie z tą kłopotliwą kwestią. Pomocy w urozmaiceniu swojego życia intymnego można szukać w miejscu, jakim jest sklep erotyczny. Jeżeli wstydzimy się iść do sklepu stacjonarnego, zawsze możemy skorzystać z oferty sklepu internetowego, np. https://www.secretive.pl.

Jednym ze sprawdzonych sposobów są suplementy na erekcję, które można kupić w aptekach lub sprawdzonych sklepach erotycznych. Trzeba jednak pamiętać, że na efekty sprawdzonych środków należy poczekać kilka dni, przy regularnym stosowaniu. Warto też mieć na uwadze to, że suplementy to nie lekarstwa, ale środki wspomagające. Przed ich zastosowaniem należy przeczytać ulotkę, skonsultować się z lekarzem lub zapytać o poradę farmaceutę.

Robiąc zakupy w sklepie erotycznym, warto swoją uwagę zwrócić również na akcesoria erotyczne, które podgrzewają atmosferę w sypialni. Seksgadżety takie jak erotyczne zabawki czy seksowne przebrania potrafią rozpalić wyobraźnię, a co za tym idzie również pobudzić potencję. Dla zwiększenia takiego efektu można wybrać odpowiednio dobrane feromony.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem erotycznym SECRETIVE.PL