piątek, 28 czerwiec 2013 11:16

BEKO Ełk Triathlon – pojedynek gwiazd

20 lipca w Ełku po raz drugi odbędzie się impreza BEKO Ełk Triathlon - zawody sportowe organizowane pod patronatem marki BEKO. W tym roku głównymi konkurującymi o palmę pierwszeństwa będą prezenter Maciej Dowbor i dziennikarz Łukasz Grass, którzy od wielu miesięcy przygotowują się do tej sportowej rywalizacji.

W programie zawodów zaplanowana jest rywalizacja indywidualna na dystansie olimpijskim i sprinterskim oraz rywalizacja sztafetowa dla 3-osobowych drużyn.
Gwiazdy sportowych potyczek Marcin Dowbor i Łukasz Grass ustalili zakład o to, który z nich jest lepszym triathlonistą na dystansie olimpijskim bez draftingu. Przegrany w różowym trykocie wręczy zwycięzcy puchar!

Co myślą o tym sami zainteresowani?
Jak mówi Maciej Dowbor: „Prawdziwy mężczyzna, pewny swojej męskości nie ma żadnego problemu z różem.”, lecz Łukasz Grass odpowiada: „Ja z tym różem to jednak mam problem. Ten kolor mi się nie podoba. Generalnie nie do twarzy facetowi w różu.”

Rywalizacja będzie zacięta. „W Ełku jest o 550m więcej pływania, co działa na moją korzyść. Ale jest trudniejsza
i bardziej górzysta trasa rowerowa - co działa na twoją korzyść. No i tym sposobem dogonisz mnie na rowerze.” - żartuje Maciej Dowbor w rozmowie z Łukaszem Grassem.

A co myślą o rywalizacji ich znajomi?

Magdalena Boczarska, aktorka, uczestniczka zawodów:
„Zastanawiam się dla kogo różowy trykot byłby bardziej bolesny i intuicja podpowiada mi, że ciężej mógłby to przeżyć... hmm... Maciek! Ale wbrew pozorom, wydaje mi się, że Maciek może wygrać”.

Joanna Koroniewska, partnerka Macieja Dowbora:
„Mimo, że jeden i drugi gada o tym, że im kompletnie nie zależy. To ja i tak wiem, że i jeden i drugi zrobi wszystko żeby wygrać”.

Dla wszystkich kibiców, którzy oczekiwać będą na swoich sportowych bohaterów na mecie, zostanie przygotowana specjalna strefa BEKO Family Zone, pełna atrakcji i zabaw dla dzieci i dorosłych.  Uczestnikom i kibicom BEKO Ełk Triathlon Sportową zabawę umili zespół muzyczny Tomasza Karolaka „Pączki w tłuszczu”.

Filmy z wypowiedziami Dowbora i Grassa:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=obETe2MOsn4
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pgt6mYnS17o

Więc informacji o BEKO Ełk Triathlon i zapisy pod linkiem:
http://www.elktriathlon.com/

Wyświetlony 597 razy
© 2013-2019 by SN2.EU