środa, 13 luty 2013 14:18

Liderin® - Przez łóżko do serca

Dla niektórych Walentynki to ważne święto, podczas którego nareszcie mogą otwarcie wyznać uczucia. Inni uznają je za błahy pretekst i wymuszoną coroczną manifestację swych pragnień i emocji - bo przecież każdy dzień powinien być Dniem Zakochanych! Niezależnie od opinii, lepiej, by tego i każdego innego dnia unikać łóżkowych niepowodzeń. Sposobem, aby stanąć na wysokości zadania, jest Liderin® - suplement diety

uzupełniający składniki, jakich potrzebuje organizm mężczyzny.

W Dzień Św. Walentego niewielu mężczyzn myśli o pełnej wyrzeczeń ascezie. Zamiast o „świętości”, snują fantazje o swej łóżkowej… „świetności”. Jednak w realizacji marzeń na przeszkodzie mogą stanąć kłopoty dnia codziennego, skumulowany stres w pracy, ale i presja, że tego dnia prawdziwy mężczyzna musi sprostać oczekiwaniom ukochanej. Dlatego, wiodąc intensywny tryb życia, w którym napięty harmonogram nie zostawia zbyt wiele miejsca na relaks i wyciszenie, warto pomyśleć o sprawdzonym wsparciu.

Może nim być Liderin®, suplement diety, po który można sięgnąć w sytuacji, gdy wsparcie jest pożądane. Jego skład powstał w oparciu o badania naukowe uzasadniające takie połączenie naturalnych substancji aktywnych. Liderin® jako jedyny na polskim rynku, zawiera przebadaną naukowo i opatentowaną formułę.

Suplement zawiera kompozycję Pycnogenolu® i L-argininy, w najnowszej wersji produktu wzbogaconą o ginsenozydy.

- Pycnogenol® to opatentowana formuła zawierająca wyciąg Pinus Pinaster, pozyskiwany z kory sosny nadmorskiej. Jest on źródłem substancji o działaniu wykazującym wpływ na ściany naczyń krwionośnych i na prawidłowe krążenie krwi.

- Arginina jest aminokwasem pełniącym w organizmie człowieka rolę prekursora tlenku azotu. Działa on rozkurczająco na naczynia krwionośne, powodując zwiększenie przepływu krwi, a w efekcie - erekcję u mężczyzny.

Kompozycja L-argininy i Pycnogenolu® została opatentowana w Stanach Zjednoczonych (pod nr 6.565.851).

- Ginsenozydy w formie wyciągu z żeń-szenia pomagają wywołać i wzmocnić erekcję.

Badania naukowe wykazały, że 80% spośród badanych mężczyzn deklarowało prawidłową erekcję i zwiększenie doznań podczas stosunku seksualnego.*

Skoro badania potwierdzają skuteczność i działanie Liderinu®, warto skorzystać ze sprawdzonego sposobu i wzmocnić naturalne funkcje męskiego organizmu w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania. O wspierającej roli suplementów powiedziano już chyba wszystko – ich przyjmowanie jest dziś na porządku dziennym. Przy ich pomocy wzmacniamy włosy, skórę, paznokcie, kości, stawy – w zasadzie wszystkie organy! Czas, aby mężczyźni zdali sobie sprawę, że z suplementów mogą korzystać również w łóżku.

Więcej informacji: www.liderin.pl

 

Sposób użycia: 3 tabletki przynajmniej 1 godzinę przed stosunkiem płciowym, popić wodą. Jednorazowa porcja to 3 tabletki, które powinny zostać zażyte przynajmniej godzinę przed stosunkiem. W ten sposób do organizmu zostaje dostarczone: 80 mg substancji Pycnogenol®, chlorowodorek L-argininy  w ilości 1814 mg oraz wyciąg z żeń-szenia 150 mg.

Opakowanie: 6 tabletek

Cena: ok. 47 zł

Producent: Walmark Sp. z o.o.

© 2013-2020 by SN2.EU