środa, 22 sierpień 2012 15:51

Kingston Technology rozszerza rodzinę pamięci Hyper X

Kingston Digital Europe Ltd, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła na targach Gamescom w Kolonii wprowadzenie na rynek nowej pamięci Kingston® HyperX® Predator. Dzięki nowemu wydajnemu modułowi DRAM, nowy Hyper X osiąga najwyższą prędkość, ma mniejsze opóźnienia oraz jeszcze większą pojemność.

HyperX Predator dedykowany największym entuzjastom i zwolennikom podkręcania systemów, daje możliwość osiągania ogromnych prędkości oraz funkcjonowania sprzętu na najwyższych obrotach.

Z innowacyjnym radiatorem Hyper X Predator oferuje bardziej agresywny wygląd charakterystyczny dla najnowszego sprzętu PC. Zapewnia również wysoką jakoś rozpraszania ciepła w celu optymalizacji niezawodności pamięci.    

W pełni sprawdzona oraz przetestowana pamięć z certyfikatem Intel®XMP uznana została za jedną z najlepszych płyt głównych dostępnych obecnie na rynku. Potencjalni użytkownicy mogą łatwo podkręcić swój system dzięki prostej czynności, mianowicie założenia profilu bezpośrednio w BIOS, co nie wymaga manualnej regulacji.

Rynek gier komputerowych z dnia na dzień staję się coraz bardziej silniejszy. Dzięki lepszym zestawom pamięci Hyper X Predator stajemy się jednym z jego podstawowych filarów – mówi Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny Kingston Technology na Polskę oraz Europę Środkowo-Wschodnią. 

Entuzjaści takich rozwiązań, doświadczą wyższej wydajności, ultra-czułych możliwości wielozadaniowych oraz sprawniejszego działania systemu. Będzie to możliwe dzięki zoptymalizowanym parametrom wydajności dla poszczególnych modułów, wyselekcjonowanych oraz przetestowanych przez zespół inżynierów Kingston Technology.

Hyper X Predator dostępny jest w prędkości aż do 2666MHz; z 9 na 11 opóźnieniami CAS; oraz o pojemnościach od 8GB do 32GB, w dwu i cztero rdzeniowych konfiguracjach testu. Produkty pamięci objęte są dożywotnią gwarancją oraz darmowym wsparciem technicznym. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy na stronę:

www.kingston.com/en/memory/hyperx

Kingston Technology obecny był na największych na świecie targach gier komputerowych Gamescom w Kolonii w Niemczech, podczas których zaprezentowano najnowsze moduły pamięci HyperX Predator. Na targach zaprezentowano ekscytujące uaktualnienia o najwyższej wydajności, dodatkowo prezentując jak „podkręcić” sprzęt do najwyższych granic jego możliwości.

Najciekawsze uaktualnienia pokazały jak Hyper X redukuje czas rozruchu najnowszego MacBook Pro do jedynych 12 sekund (w porównaniu z  40 sekundami, osiąganymi przy standardowyej konfiguracji) oraz jak możliwe jest zmaksymalizowanie przepustowości pamięci i wydajności. Dostępne są także zdjęcia z tego wydarzenia.

Kingston HyperX Predator Specyfikacje

Pojemność: 8GB, 16GB, oraz 32GB w zestawach po 2 i 4
Częstotliwość (prędkość): 1600MHz-2666MHz
Latencja CAS: CL 9, CL11
napięcie: 1.5v -1.65v napięcie zasilania umożliwia stabilne podkręcanie
Atest XMP: Większa częstotliwość, taktowanie oraz napięcie są osiągalne dzięki udostępnieniu profilu Intel’s Extreme Memory.
Kompatybilny: Zaprojektowany specjalnie z myślą o: P55, H67, P67, Z68, H61 (AG) oraz Z77 Intel chipsets; oraz A75, A87, A88, A89, A78 i E35 (Fusion) AMD chipsets
Niezawodny: 100% testowany
Gwarancja: dożywotnia gwarancja oraz darmowe wsparcie techniczne

Kingston Technology dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstontechmemory

Facebook: http://www.facebook.com/kingstontechnologyeurope

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

Wyświetlony 647 razy
© 2013-2019 by SN2.EU