środa, 14 grudzień 2011 16:38

Najmniejsza pamięć USB firmy Kingston już jest - DataTraveler Micro

Kingston Digital Europe Ltd, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – ogłosiła wprowadzenie pamięci DataTraveler® Micro – jednej z najmniejszych pamięci USB na świecie.  DataTraveler Micro został zaprojektowany w ultra-małym rozmiarze, tak aby można było bez problemu pozostawić go w tabletach, cienkich notebookach czy sprzętach audio w samochodzie, szczególnie kiedy jesteśmy w ruchu.

Nowe USB jest lekkie, małe, kompaktowe i dodaje naszym urządzeniom aż do 16GB pamięci. Jest bardzo łatwe w obsłudze – wystarczy je jedynie podłączyć do jakiegokolwiek wejścia USB. DataTravelerâ Micro w prosty sposób łączy się z naszym urządzeniem i ułatwia przechowywanie, transfer i dzielenie się zdjęciami, filmami, muzyką oraz wszystkimi ulubionymi plikami.

"DataTraveler Micro Kingstona to wszechstronny napęd USB – świetnie odnajdzie się w   tabletach z portem USB oraz cienkich notebookach. Dzięki ultra-małemu rozmiarowi, możemy bez obaw pozostawić pendrive w naszym urządzeniu kiedy się przemieszczamy,” mówi Paweł Śmigielski, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią w Kingston Technology.

Pamięci DataTraveler Micro dostępne są w pojemności 8GB i 16GB. Posiadają 5-cio letnią gwarancję, wsparcie techniczne 24/7 i legendarną trwałość Kingstona. DataTraveler Micro dostępny jest jedynie w Europie, na Bliskim Wschodzie i Azji.

SPECYFIKACJA:

Pojemności*: 8GB, 16GB

Standaryzacja: zgodny ze standardami technicznymi USB 2.0

Kompatybilny wstecz: z USB 1.0

Wymiary: 25.6mm x 16.7mm x 8.4mm

Temperatura pracy: 0°C to 60°C

Temperatura przechowywania: -20°C to 85°C

Platforma Multimedialna www.Sn2.pl – sieć portali oferująca szeroką gamę newsów i usług. ZOBACZ.

Sylwester 2011/2012 na Śląsku. Gliwice. ZOBACZ

www.Party-Manager.pl – organizacja imprez na Śląsku. Zespoły muzyczne. Gliwice. ZOBACZ

Wyświetlony 1555 razy
© 2013-2019 by SN2.EU