środa, 17 sierpień 2011 11:32

Logitech® Wireless Touch Keyboard K400

Bezprzewodowy komfort obsługi laptopa przy podłączeniu komputera do telewizora.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 pozwoli sterować komputerem z odległości nawet 10 metrów, a duży 3,5-calowy touchpad z nawigacją multi-touch zapewni wygodę poruszania się po sieci dając  możliwość łatwego przesuwania stron we wszystkich kierunkach. Dziecinnie prosta jest także instalacja urządzenia. Wystarczy podłączyć nadajnik Logitech Unifying do portu USB, a żadne dodatkowe oprogramowanie nie będzie potrzebne. Technologia Unifying pozwala także na dodanie sześciu kompatybilnych sprzętów za pośrednictwem jednego nadajnika. Gładkie, niskoprofilowane klawisze sprawiają, że na K400 pisze się miękko i niemal bezgłośnie. Dzięki optymalizacji zużycia energii, z klawiatury można korzystać przez cały rok na jednej baterii. 

Główne cechy:

10 metrów zasięgu: Pozwoli pracować lub grać nawet z najdalszego kąta pokoju bez zakłóceń i opóźnień. 
Duży 3,5” wbudowany touchpad: Przesuwanie stron we wszystkich kierunkach będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Z nawigacją multi-touch będziesz szybko i z przyjemnością poruszać się w sieci. 
Plug-and-play: Instalacja klawiatury nigdy nie była prostsza. Po prostu podłącz mały, bezprzewodowy nadajnik w porcie USB i gotowe. Nawet klawisze funkcyjne działają poprawnie zaraz po podłączeniu klawiatury.
Gładkie, nisko profilowane klawisze: Cokolwiek robisz, serfujesz po sieci czy mailujesz ze znajomymi, gładkie i niskoprofilowane klawisze zapewnią wygodę pisania. Ponadto dzięki użyciu wyraźnej czcionki symbole na klawiaturze są dobrze widoczne, nawet przy złym oświetleniu.  
Na jednej baterii przez cały rok: Teraz możesz przez cały rok swobodnie używać klawiatury, nie myśląc nawet o konieczności wymiany baterii*, a przycisk on/off pozwoli oszczędzać energię gdy nie korzystasz z urządzenia. 
Wymagania sprzętowe:
-System operacyjny: Windows® XP, Windows Vista® lub Windows® 7Port USB
-Specyfikacja produktuWymiary klawiatury (dł. x szer. x wys.): 354.3 x 133.5 x 23.8 mmW aga: 320 gramy bez baterii i nadajnika           
360 gramy z baterią i nadajnikiem
Gwarancja: 3 lata 
*Żywotność baterii obliczona została przy założeniu: 2 miliony kilknięć rocznie. Doświadczenia użytkowników mogą różnić się od tego wyniku.
Cena: 159,99 PLN
Wyświetlony 1394 razy
© 2013-2019 by SN2.EU