poniedziałek, 26 marzec 2018 12:24

Modne etui na telefon

Od kiedy światem telefonii zawładnęły smartfony, nasz telefon stał się nie tylko narzędziem łączności i kontaktu, ale także modnym gadgetem! Często, zanim powiemy jaki model smartfona posiadamy, w oczy rzuca się jego etui. Etui i pokrowców na telefon jest na rynku mnóstwo. Firmy prześcigają się w ilości wzorów, użyteczności materiałów, z których są wykonane ich trwałości czy po prostu cenie.

 

Ciężko jednak znaleźć jest firmę, która gromadzi większość rodzajów etui i jakość każdego z nich jest niezaprzeczalnie dobra. Tymi cechami charakteryzuje się Comtrading: gsm hurtownia. Jest to miejsce, w którym znajdziemy etui w 100% odpowiadające naszym wymaganiom, oczekiwaniom i z pewnością zaspokoi nasze poczucie estetyki czy bezpieczeństwa telefonu. Dobre etui i na telefon powinno być nie tylko modne, ale też trwałe i chroniące nasz telefon przed skutkami upadku takimi jak zarysowania ekranu czy tylnej obudowy, pęknięcie ekranu, które jest kosztowne i problematyczne w wymianie. Dlatego, jeśli jedna firma, w jednym miejscu gromadzi i modę, i bezpieczeństwo, i użyteczność, to właśnie tu należy wybrać swoje etui!

Nowe ubranie dla telefonu możemy wybierać spośród kilku różnych modeli:

- pokrowce, futerały, etui,

- pionowe (z klapką również z przodu otwieraną w dół),

- back case (zakładane na tylną część smartfona. Do wyboru z kolorowymi nadrukami, 3D, ekstremalnie chroniące),

- wallet (klapka otwierana bocznie z przodu telefonu),

- mercury,

- black moon.

Spośród wszystkich dostępnych kategorii i rodzajów etui na pewno będziemy w stanie zaspokoić swoje potrzeby estetyczne, modowe, ale również zapewnić odpowiednią ochronę swojemu smartfonowi po to, by nie narażać się na dodatkowe koszty. Ciężko jest teraz zweryfikować, co to znaczy „modne” w przypadku etui na telefon. Dlaczego? Dlatego, że ten produkt charakteryzuje (na szczęście!) duża indywidualność użytkownika. Każdy z nas potrzebuje i wymaga czegoś innego od etui – kolorowego wizualu, ekstremalnej ochrony, antypoślizgowego efektu i śmieszniej oprawy lub właśnie efektu ochrony, ale niewidocznego. Wszystko to udostępnia nam hurtownia Comtrading.

© 2013-2020 by SN2.EU