piątek, 07 październik 2016 15:45

Wielofunkcyjny smartfon – HTC Desire 825

Marka HTC ma coraz mocniejszą pozycję na rynku telefonów komórkowych, a model Desire 825 jest tego najlepszym potwierdzeniem.

Uniwersalny i wielofunkcyjny smartfon

HTC Desire 825 to jeden z tych telefonów, które można określić mianem urządzenia sprawdzającego się w każdych okolicznościach. Smartfon ten jednak wyróżnia się na tle konkurencji przynajmniej z kilku powodów, co czyni go absolutnie czołowym produktem w swojej klasie. Nie ulega wątpliwości, że dzięki starannej pracy projektantów, Desire 825 zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Solidny i szybki procesor

Najważniejszym elementem każdego smartfona jest jego serce i silnik – czyli procesor. To właśnie ten element zawiaduje pracą całego urządzenia i zapewnia jego stabilne i bezawaryjne użytkowanie. Właśnie z tego powodu w HTC Desire 825 zamontowano najwyższej jakości procesor czterordzeniowy Qualcomm Snapdragon™, którego działanie spotęgowano pamięcią operacyjną o wielkości 2 GB.

Tak potężne zaplecze sprawia, że nawet gdy przeglądasz wiele zakładek w tym samym czasie lub korzystasz jednocześnie z dużej ilości aplikacji, system Android nadal działa bardzo sprawnie. Co więcej, jest on również bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze, dzięki czemu łatwo pobierzesz niezbędne aplikacje i dodatki.

Wyjątkowy system audio i video

HTC Desire 825 nie można nazwać gadżetem, to raczej urządzenie o niemal nieograniczonych możliwościach. Walory telefonu doceni z pewnością każdy fan muzyki, który nie może obyć się nawet jednego dnia bez słuchawek na uszach. Dzięki szeregowi innowacji HTC wyposażono w system BoomSound™ z Dolby Audio™, co gwarantuje prawdziwie przestrzenny dźwięk. Redukcja szumów i czystość dźwięku sprawią, że oglądanie filmików przypomina efekty znane z kina domowego.

Równie znakomicie prezentuje się optyka smartfona. Posiada on bowiem dwa aparaty: po jednym z tyłu i z przodu. Rozdzielczość głównej soczewki to 13 Mpix, frontowej to natomiast 5 Mpix. Wartości utrzymane na tym poziomie oraz autofocus pozwalają na wykonywanie zdjęć oraz rejestrację filmów w doskonałej jakości. A wszystkie zapisane materiały możesz przechowywać w bezpłatnej chmurze Google Photos.

Nie można zapomnieć o wyświetlaczu – ekran Super LCD z rozdzielczością HD oraz przekątnej obrazu 5,5 cala jest na tyle obszerny, że gwarantuje komfortowe oglądanie filmów. Pokryto go również trwałym szkłem Gorilla Glass, dzięki czemu wyświetlacz jest odporny na uszkodzenia i zadrapania. Dodatkowym walorem jest bardzo szeroki kąt widzenia – nawet fotografie oglądane z boku są wyraziste i ostre.

Obudowa i bateria

Już od pierwszego spojrzenia na telefon zachwyca on designem. Inspirowany nowoczesną stylistyką, sprawia wrażenie niejako produktu futurystycznego. Obudowa jest dostępna w kilku kolorach, a wykonanie z poliwęglanu z dodatkowym paskiem po boku ma również inną, bardzo praktyczną zaletę – smartfon świetnie trzyma się w dłoni.

HTC Desire 825 ma także wydajny akumulator o pojemności 2700 mAh. Zgodnie z wymogami producenta, pozwala to na dwie doby słuchania muzyki lub 6 godzin oglądania filmów.

Bez wątpienia to smartfon godny uwagi. Znakomity projekt oraz wysokie walory użytkowe sprawiają, że to jedna z ciekawszych pozycji na rynku.

Wyświetlony 1639 razy
© 2013-2019 by SN2.EU