czwartek, 04 sierpień 2016 11:50

Huawei Y5 LTE – smartfon dla niej i dla niego

Nowoczesny smartfon Huawei Y5 LTE to wygodne urządzenie, o rozmiarach, które pozwalają mu zarówno na zmieszczenie się w kieszeni męskich spodni, jak i damskiej torebce. Posłuży wszechstronną pomocą zarówno w podróży, jak też podczas codziennych czynności. Co ciekawego ma do zaoferowania?

 

Y5 LTE, czyli szybki transfer danych

Jedną z głównych zalet, jakimi chce przyciągnąć do siebie klientów producent, jest transmisja danych w standardzie LTE, co pozwala na pobieranie i wysyłanie informacji z szybkością sięgającą do 150 Mb/s. A jeśli już mowa o transferze danych, to oczywiście warto mieć na nie odpowiednio dużo miejsca. Smartfon Huawei posiada kartę pamięci o pojemności 8 GB, a dzięki slotowi na karty microSD można zwiększyć pamięć czterokrotnie, do 32 GB. Ilość taka pozwoli na wykonywanie setek zdjęć i przenoszenie na telefonie setek plików multimedialnych bez obawy, że zabraknie na nie miejsca.

Wygodny rozmiar i solidne podzespoły

Huawei Y5 LTE to telefon wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 4,5-cala, na którym pokazywany jest obraz o rozdzielczości 854 x 480 pikseli. Dzięki temu można bez problemu obsługiwać go jedną ręką. Pod obudową znajduje się serce smartfona, czyli procesor. Jest to wysoce wydajny, czterordzeniowy Spreadtrum SC7731 z 1 GB pamięci RAM. Co to oznacza? Przede wszystkim płynne działanie systemu Android, którego obecność daje możliwość pobierania ze sklepu Google Play takich aplikacji, jakie tylko są Ci potrzebne. W jego zasobach znajdziesz np. aplikacje umożliwiające zaplanowanie wakacji, takie, które będą pomocne podczas ćwiczeń fitness czy informujące o prognozie pogody itp.

Aparat i kamera, czyli jak zachować wspomnienia

Dzięki aparatowi oraz kamerze smartfon Huawei Y5 LTE pozwoli Ci na zachowanie żywych wspomnień. Nie musisz znać się na fotografii, aby wykonywać wysokiej jakości zdjęcia – tym zajmą się automatycznie wbudowane w obudowę aparaty. Wyposażone są w niezwykle praktyczne rozwiązanie, takie jak funkcja szybkiego ujęcia. Pozwala ona na wykonanie zdjęcia w ciągu zaledwie 1,2 sekundy od momentu włączenia wyświetlacza. Dzięki temu nigdy nie stracisz okazji do uwiecznienia ciekawego widoku. Nie brak oczywiście możliwości wykonywania zdjęć panoramicznych, a także selfie.

Dzięki automatycznemu fokusowi możesz przybliżyć idealnie istotne elementy widoku, zaś lampa błyskowa pozwoli Ci na robienie wyraźnych zdjęć o zmierzchu lub tam, gdzie brak światła. Nie będzie także problemów z przerzuceniem wykonanych fotografii na laptopa lub komputer. Możesz zrobić to bezprzewodowo, za pomocą Bluetooth lub przy użyciu zwykłego kabla USB.

Opisany tu smartfon to poręczny, kompaktowy pomocnik. Doskonale posłuży zarówno miłośnikom podróży, jak i osobom, które chcą mieć nigdy nieodpoczywającego, wszechstronnego asystenta. 

© 2013-2020 by SN2.EU