czwartek, 28 listopad 2013 17:42

Świąteczne inspiracje Toshiba

Mikołajki już za kilka dni. Zanim prezentowa gorączka rozpocznie się na dobre, warto zastanowić się nad wyborem podarunków dla swoich bliskich. Dla wszystkich tych, którzy ostatnie chwile przed wigilijną kolacją pragną spędzić na pieczeniu aromatycznego piernika zamiast na staniu w długich kolejkach po prezenty na ostanią chwilę, Toshiba przygotowała kilka propozycji. Sprzęt ten z pewnością zmieści się w worku św. Mikołaja i wywoła uśmiech na twarzy niejednego „małego” i „dużego” dziecka.

Toshiba Encore – Idealny prezent dla zabieganych
Tablet Toshiba Encore to idealny prezent dla osób które szukają poręcznego i lekkiego urządzenia zarówno do pracy jak i do codziennego relaksu. Toshiba Encore, działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1 – takiego samego, który jest używany w komputerach i laptopach. Dzięki temu urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a jego użytkownik porusza się po nim intuicyjnie. Zainstalowany pakiet Microsoft Office sprawia, że urządzenie to nie jest tylko sprzętem służącym rozrywce, lecz jest również wspaniałym partnerem do codziennej pracy.

SUGEROWANA CENA: 1299 PLN

Toshiba Satellite Z30 – Umilacz czasu podczas podróży
Wiele osób wraca do domu na święta z innego miasta, a nierzadko nawet z innego kraju, spędzając długie godziny w samotnej podróży. Nowy laptop Toshiba Satellite Z30 wytrzymuje na jednym ładowaniu baterii nawet do 12 h, co pozwala pokonać dystans dłuższy niż z Warszawy do Nowego Jorku. Obudowa modelu Z30 jest niezwykle cienka i lekka, a przy tym wygląda bardzo stylowo i nowocześnie. Laptop ten na pewno spotka się z dużą akceptacją miłośników designu, którzy przywiązują dużą wagę nie tylko do możliwości technicznych sprzętu, ale też do jego ogólnego wyglądu. Szeroka gama złączy ułatwia udostępnianie treści i podłączanie urządzeń peryferyjnych w szybki i łatwy sposób, a zainstalowany system operacyjny Windows 8.1 spełni oczekiwania osób, które szukają wydajnego laptopa do codziennej pracy.

Telewizor Toshiba seria L7 – trzeci wymiar rozrywki
Święta bez Kevina to nie święta. Wybierając telewizor Toshiba L7 możecie obejrzeć ten niesamowicie rodzinny film na ekranie o rozdzielczości Full HD, która zapewnia niesamowitą jakość obrazu i pełną gamę wyrazistych kolorów. Telewizory Toshiba z serii L7 przenoszą widza w trzeci wymiar rozrywki, a Toshiba Cloud TV pozwala w pełni wykorzystać najlepsze elementy świata internetu i telewizji. Model L7 został wyposażony w funkcję inteligentnego wyszukiwania, rekomendowania oraz możliwości interakcji w sieciach społecznościowych, dzięki czemu możesz dzielić się wrażeniami z oglądanego filmu ze swoimi znajomymi na facebooku.
SUGEROWANA CENA: 5100 PLN

Toshiba – świąteczny pakiet mobilny
Święty Mikołaj, aby dostarczyć prezenty na czas musi być w stałym kontakcie ze swoimi elfami. Wyjątkowo z okazji świąt Toshiba przygotowała specjalny pakiet. W wybranych sklepach, do zakupionego Ultrabooka Toshiba otrzymasz nowoczesny smartphone NOKIA LUMIA 520 w prezencie lub NOKIA LUMIA 920 w promocyjnej cenie, aby podobnie jak Mikołaj, być w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi.

WebRep
 
currentVote
 
 
noRating
noWeight
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wyświetlony 900 razy
© 2013-2019 by SN2.EU