czwartek, 07 listopad 2013 18:29

DataTraveler Mini 3.0 – nowa, szybka i kolorowa pamięć flash Kingston Digital

Firma Kingston Digital Europe Co LLP, filia Kingston Technology Company Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, ogłosiła wprowadzenie na rynek pamięci flash DataTraveler® Mini 3.0 USB. Urządzenie to połączenie funkcjonalności i ciekawej stylistyki. Posiada stylową i smukłą obudowę, a także zapewnia szybki transfer danych, np. muzyki, zdjęć, plików wideo oraz dokumentów.

 

Nowość od Kingston Digital, DataTraveler Mini 3.0 jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają stylowej i małej pamięci. Produkty dostępne są w trzech pojemnościach i kolorach: 16GB – czerwony, 32GB – szarobłękitny, 64GB – szary. Metalowa obudowa urządzenia nie tylko nadaje mu ciekawy wygląd, ale także chroni je przed uszkodzeniami. Można bez obaw o zniszczenie przypiąć USB do kluczy lub nosić w torebce czy teczce. Dodatkowo, DataTraveler Mini 3.0 ma zaledwie 4,2 cm długości i 1,2 cm szerokości, dzięki czemu nie tylko zmieści się w kieszeni, ale także sprawdzi się w urządzeniach, w których porty USB są umiejscowione blisko siebie. Pamięć wykorzystuje technologię USB 3.0 oferując wysoką wydajność. Jednocześnie urządzenie jest kompatybilne z portami USB 2.0.

 

 "Nasz najnowszy dysk USB Flash umożliwia konsumentom przechowywanie plików wideo HD, muzycznych, zdjęć i innych dużych dokumentów. Szybki transfer pozwala zaoszczędzić czas podczas przenoszenia danych, a kolorowy, minimalistyczny design wyróżnia napęd i sprawia, że może być ciekawym gadżetem, idealnym na prezent świąteczny" powiedziała Nadine Frost - Product Marketing Manager EMEA - Flash i SSD.

 

DataTraveler Mini 3.0 łączy w sobie funkcjonalność z oryginalną estetyką i wysoką jakością urządzeń Kingston. Posiada 5-cio letnią gwarancję, a w razie potrzeby użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy technicznej.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie produktu.

 

Cechy:

 

Uniwersalność — rozmiar mini doskonale sprawdza się w przypadku portów USB z niewielką ilością miejsca

Wygoda — kieszonkowe wymiary i brak zatyczki ułatwiają przenoszenie

Elegancja— wytrzymała metalowa obudowa z zaczepem do kółka na klucze

 

Specyfikacja:

 

Pojemności1 16GB, 32GB, 64GB

 

Szybkość2:16GB — 70MB/s odczyt, 10MB/s zapis

 

32GB, 64GB — 70MB/s odczyt, 15MB/s zapis

 

Wymiary: 42.33mm x 12.66mm x 5.98mm

 

Temperatura pracy: 0°C to 60°C

 

Temperatura przechowywania: -20°C to 85°C

 

Gwarancja/Wsparcie: 5-cio letnia gwarancja, darmowe wsparcie techniczne

 

1 Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash jest używana do obsługi formatowania i innych funkcji, co powoduje jej niedostępność do celów przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenie dostępna od przechowywania danych jest mniejsza niż podana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide

 

2 Prędkość może być różna, zależnie od kontrolera hosta, oprogramowania i sposobu użytkowania.

 

3 Wymaga urządzenia hosta z portem USB 3.0

Wyświetlony 997 razy
© 2013-2019 by SN2.EU