środa, 23 październik 2013 14:44

Komputronik Megastore w CH Plaza w Poznaniu

Komputronik S.A., czołowy dystrybutor branży IT i elektroniki w Polsce oraz operator najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego z elektroniką www.komputronik.pl, po sukcesie otwartego w Warszawie salonu Komputronik Megastore, podjął decyzję o otwarciu wiosną 2014 roku kolejnego salonu w tej formule, tym razem w Poznaniu.

Salon będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym Plaza, gdzie dotychczas znajdował się największy salon Komputronik w Wielkopolsce. Komputronik Megastore w Poznaniu będzie miał około 1 400 mkw., czyli będzie ponad 6 razy większy od poprzedniego formatu salonu. Na czas prac adaptacyjnych salon został przeniesiony do tymczasowej lokalizacji, która znajduje się na parterze Centrum Handlowego Plaza. Komputronik Megastore zajmie część wolnej powierzchni po zamkniętym w maju Fantasy Park.

 

Po sukcesie, jakim jest Komputronik Megastore w Warszawie, podjęliśmy decyzję o otwarciu podobnego salonu w naszym macierzystym Poznaniu. Wybraliśmy najczęściej odwiedzane  w Poznaniu centrum handlowe – CH Plaza. Złożyliśmy już odpowiednie pisemne deklaracje, a doradcy negocjują szczegółowe zapisy umowy. Obecnie trwa remont całego skrzydła, w którym ma znajdować się Komputronik Megastore. W grudniu lokale będą przekazywane najemcom do wykończenia, wtedy rozpoczniemy proces aranżacji naszego flagowego przedsięwzięcia. Otwarcie planujemy na wiosnę 2014 r. W salonie znajdzie się ogromna oferta sprzętu IT, ale także RTV, AGD, oświetlenie, systemy inteligentnego domu, a także wyjątkowa strefa gier i strefa wiedzy – powiedział Wojciech Buczkowski, Prezes Zarządu Komputronik S.A.

Wyświetlony 1218 razy
© 2013-2019 by SN2.EU