poniedziałek, 02 wrzesień 2013 17:41

Najnowsza kamera akcji

Włoska marka Midland pojawi się na Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej w Berlinie ze swoją najnowszą kamerą akcji. Model XTC-400 to przykład nowoczesnej technologii i zaawansowanych funkcji, które gwarantują profesjonalną jakość i łatwość obsługi. Produkty z serii XTC będzie można zobaczyć na stoisku nr 118 w hali 1.2.

 

XTC-400 FULL HD z technologią wi-fi to mini kamera sportowa do zadań specjalnych. Długi czas pracy baterii (do 5 godzin), obrotowy obiektyw (270°) i system mocowania (3 prowadnice) zapewniają wygodę i ergonomię używania nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Dostęp do wszystkich funkcji możliwy jest z panelu umieszczonego na tyle kamery – za pomocą tylko jednego przycisku można natychmiast włączyć i wyłączyć nagrywanie. Dzięki zastosowaniu funkcji społecznościowych, umożliwia oglądanie i dzielenie się filmami na Facebooku czy YouTube.

Midland XTC-280 uzupełnia nową gamę kamer sportowych Midland Action Cam. Jest najmniejszą i najlżejszą kamerą FULL HD na rynku. Waży zaledwie 93g, gwarantując przy tym wytrzymałość i profesjonalną jakość w codziennym użytkowaniu, nawet pod wodą. Kamera wyposażona jest w podwójną stabilizację obrazu, funkcję “real view 130°” oraz tryb “Sokole oko 90°”.

Liczne funkcje kamer z serii XTC są rezultatem ponad czterdziestu lat doświadczenia na rynku technologii rozrywki i sportu. Dodatkowe informacje o nowych kamerach dostępne są pod adresem: http://www.actioncamxtc.com/pl/kamera-sportowa

Obecności na IFA 2013 w Berlinie towarzyszy jednoczesne wypuszczenie na rynki europejskie najnowszego modelu –  XTC-400. W Niemczech cena kamery będzie wynosić 299 €. Zgodnie z zapowiedzią producenta, jesienią kamera ma trafić również na rynek polski.

Goście i przedstawiciele mediów będą mogli przetestować działanie kamer nowej generacji na IFA od 06 do 11 września. Przedstawiciele marki Midland chętnie zaprezentują produkty i udzielą wywiadów.

© 2013-2020 by SN2.EU