środa, 20 luty 2013 13:54

Hybrydowy poślizg

Marka GeiL kojarzona jest jako firma oferująca wysokiej jakości pamięci RAM. Rozszerzając swą ofertę postanowiła dotrzeć do jednej z najbardziej wymagających grup użytkowników komputerów - do graczy.

Tak powstała linia EpicGear, w której skład wchodzi mysz Meduza, przystawka ułatwiająca prowadzenie kabla Scorpios, a także Hybrid Pad.

Meduza zaskarbiła już sobie serce niejednego gracza, ale warto wspomnieć też o hybrydowym mouse padzie, który ma za zadanie dodatkowo poprawić pracę z gryzoniem.  Został on zaprojektowany dla zoptymalizowania możliwości myszy. By to potwierdzić, przeprowadzono szereg testów, w których gryzonia prowadzono po różnego typu powierzchniach. Na hybrydowym padzie wydajność znacznie przekraczała wyniki uzyskane na podkładkach wykonanych z innego materiału.

Pad EpicGear wykonano przy użyciu wysokiej jakości materiałów i niepowtarzalnych splotów teksturowych, co pozwala uzyskać zwiększoną precyzję, płynność, jak również dobre właściwości ślizgowe myszy. Jednocześnie został on wyposażony w antypoślizgowy spód, który zapobiega przesuwaniu się podkładki.
Mouse pad ma zaledwie 3 mm grubości przez co dopasowuje się do kształtu podłoża. Dostępny jest w 3 rozmiarach:  292 x 208 mm, 350 x 250 mm oraz 420 x 300 mm. J

est kompatybilny ze wszystkimi rodzajami sensorów.

Ceny padów rozpoczną się już od 59 zł.

Niebawem do zestawu dla graczy z linii EpicGear dołączy także klawiatura Dezimator.

© 2013-2020 by SN2.EU