wtorek, 29 styczeń 2013 18:14

Premiera xqisit xqPRO – nowoczesnego głośnika Bluetooth

Firma Strax, uznany producent akcesoriów do urządzeń mobilnych, rozszerza swoją ofertę na polskim rynku i przedstawia premierowy xqisit xqPRO – najnowszy bezprzewodowy głośnik trzeciej generacji. Oferta Strax to szeroka gama akcesoriów do urządzeń mobilnych – m.in. do telefonów, tabletów, odtwarzaczy muzycznych.
Firma w swoich produktach wykorzystuje innowacyjne technologie, podążając jednocześnie za najnowszymi trendami w designie. Oprócz własnych linii, Strax ściśle współpracuje także z uznanymi markami – firma opracowała serie produktów m.in. dla Hugo Boss, Bugatti, Coca Coli czy Diesel. Główną marką własną Strax jest xqisit - wśród akcesoriów xqisit znajdują się obudowy i etui do telefonów, słuchawki, ładowarki i głośniki.  To właśnie tych ostatnich dotyczy najnowsza premiera.

Nowy głośnik xqPRO Bluetooth to kontynuacja poprzednich modeli z cieszącej się uznaniem rodziny xq.  Innowacyjne urządzenie bezprzewodowe do odtwarzania muzyki xqPRO zostało zoptymalizowane w zakresie szybkości i jakości transferu, ma również baterię o wydłużonej żywotności. XqPRO to także dodatkowe funkcjonalności – wielopunktowy panel dotykowy dla wygodniejszej obsługi oraz znakomita jakość dźwięku, szczególnie w przypadku współpracy z urządzeniami opartymi na systemie Android.  Wyróżniany nagrodami* naturalny i dynamiczny design to kolejna zaleta bardzo praktycznego urządzenia, jakim jest xqPRO.

Niezależnie od tego, czy użytkownik chce słuchać muzyki ciesząc się świetną jakością dźwięku czy też używać urządzenia jako głośnika do rozmów telefonicznych, xqPRO zwiększa komfort i wygodę komunikacji mobilnej w wielu aspektach", mówi dyrektor xqisit Timo Treudt. By stworzyć nowy model wykorzystaliśmy silne strony naszych wcześniejszych produktów i wzbogaciliśmy je o innowacyjne rozwiązania technologiczne”

Jedną z głównych cech bezprzewodowego głośnika xqPRO, której nie było w poprzednich modelach, jest zoptymalizowana kompresja audio. Pozwala ona osiągać wyższe prędkości transferu i lepszą jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu dodatkowych protokołów Bluetooth - APTX i AAC. Komunikacja między urządzeniami użytkownika i xqPRO również została udoskonalone tak, by połączenie mogło być odebrane jednym przyciskiem na głośniku i wykonywane bez użycia rąk, jako rozmowa w funkcji głośnomówiącej.

Najważniejsze funkcje najnowszej generacji produktów xqPRO:

-bateria o żywotności wydłużonej do 10 godzin
-wygodne sterowanie za pomocą wielopunktowego panelu dotykowego
-atrakcyjny design

Najnowszy model xqPRO z rodziny xqisit jest już dostępny w sklepach w cenie 599 zł. Wyłącznym dystrybutorem produktów xqisit jest STRAX GmbH.


Więcej informacji można uzyskać na stronach www.xqisit.com | www.strax.com

* W październiku 2012 r głośnik Bluetooth xqPRO In October 2012 the xqPRO zdobył złotą nagrodę HKEIA za wyróżniającą technologię i innowacyjność w kategorii przenośnych urządzeń elektronicznych. Nagroda HKEIA przyznawana jest co roku podczas  targów Hong Kong Electronics Fair.


Specyfikacja techniczna:

pecyfikacja techniczna:

Nazwa: xqPRO

Główne cechy:                            - Głośnik Bluetooth (dwa wbudowane głośniki
i pasywny subwoofer)

- Funkcja użycia jako głośnika telefonu

- Wielopunktowy panel dotykowy

- Wskaźnik zużycia baterii głośnika
na urządzeniu mobilnym

- Czas działania na baterii: do 10 godzin

- Bluetooth wersja 2.1 + EdR: A2DP, AVRCP,
HFP, HSP (zgodna z Bluetooth 3.0)

- A2DP: kodeki audio AAC, Apt-X i SBC

- Automatyczne uzyskiwanie połączenia
(aktywne parowanie urządzeń)

- Wymiary: 118 x 108 x 55 mm

- Waga: 230 g

- Kolor: czarny

Dostępność: w wybranych sklepach

Cena: 599 zł

Wyświetlony 426 razy
© 2013-2019 by SN2.EU