czwartek, 17 styczeń 2013 10:24

Aparat Samsung ST72 – idealne urządzenie w podróży

Samsung ST72 to nowy, stylowy aparat kompaktowy stworzony do robienia zdjęć w jasnych, żywych kolorach oraz nagrywania filmów HD. Matryca CCD 16,2 MPix, obiektyw szerokokątny 25 mm F2,5 oraz zoom optyczny 5x gwarantują wysoką jakość zdjęć w każdych warunkach,
co w połączeniu z możliwością nagrywania filmów w rozdzielczości HD 720p sprawia, że jest to idealny sprzęt do zabrania na każdy wyjazd.

Dzięki funkcji Smart Auto dostępnej w modelu ST72 zdjęcia wyjdą doskonale za każdym razem. Po jej włączeniu aparat wykrywa i analizuje najważniejsze elementy danej sceny i automatycznie wybiera jeden z 16 dostępnych trybów, takich jak portret, ruch czy zachód słońca, aby zdjęcie było jak najlepsze.

Samsung ST72 oferuje ponadto funkcje Inteligentny filtr (Smart Filter)oraz Magiczna ramka (Magic Frame), które dają użytkownikowi szybki dostęp do wielu ciekawych efektów pozwalających edytować zdjęcia w zabawny i kreatywny sposób. Filtr ten obejmuje szeroką gamę efektów, takich jak kreskówka, rybie oko, retro czy obraz olejny, które można zastosować automatycznie przy robieniu zdjęcia, nadając mu unikalny wygląd.

Oprócz filtrów aparat jest wyposażony w System idealnego portretu (Perfect Portrait System), który przyspiesza i upraszcza robienie znakomitych zdjęć. To innowacyjne rozwiązanie obejmuje wiele przydatnych trybów, takich jak: uroda – tryb umożliwiający retusz fotografowanych osób, dzięki któremu ich skóra wygląda promieniście i zdrowo; wykrywanie twarzy – tryb automatycznego wykrywania twarzy wszystkich fotografowanych osób, który dostosowuje autofokus i czas naświetlania tak, aby zagwarantować najlepszy efekt; autoportret – innowacyjny tryb, który powiadamia użytkownika dźwiękiem, gdy fotografowana twarz znajdzie się centralnie przed obiektywem tak, aby każde tego typu ujęcie wyszło dobrze; uśmiech – tryb, w którym zdjęcie zostaje zrobione automatycznie po wykryciu uśmiechu na twarzach wszystkich fotografowanych osób; wykrywanie mrugnięć – tryb, w którym po wykryciu zamkniętych oczu u fotografowanych osób są robione kolejne zdjęcia tak, aby docelowo uzyskać ujęcie, w którym wszystkie oczy są otwarte; usuwanie czerwonych oczu – tryb automatycznego usuwania efektu czerwonych oczu.

Samsung ST72 jest wyposażony w obiektyw szerokokątny 25 mm, który w połączeniu z trybem panoramy na żywo umożliwia fotografowanie nawet wyjątkowo dużych lub szerokich scen. Wystarczy przytrzymać spust migawki i przesunąć aparat od jednego końca sceny do drugiego. Samsung ST72 wykonuje całą pracę samodzielnie, aby użytkownik mógł cieszyć się pięknymi panoramicznymi zdjęciami i dzielić się nimi z innymi osobami.

Aparat Samsung ST72 – specyfikacja

Matryca

1/2,3’’ CCD 16,2 MPix

Obiektyw

Obiektyw z zoomem optycznym 5x, szerokokątny 25 mm, F2,5(W) ~ 6,3(T)

Stabilizacja obrazu

DIS

Ekran

Ekran TFT LCD 75 mm (3,0’’)

ISO

Auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200

Zdjęcia

Format JPEG 16M, 14M, 12M Wide, 10M, 5M, 3M, 2M Wide, 1M

Wideo

MP4 (wideo: MPEG4, AVC/H.264, audio: AAC)

1280x720 (30 kl./s, 15 kl./s), 640x480 (30 kl./s, 15 kl./s), 320x240 (30 kl./s, 15 kl./s)

Wyjście wideo

AV

Funkcje dodatkowe

Smart Auto, zdjęcie podzielone, ruch, uroda, zbliżenie, magiczna ramka, panorama na żywo, noc, zdjęcie seryjne

Łączność Wi-Fi

n/d

Dołączone oprogramowanie PC

i-Launcher

Pamięć

micro SD™

Bateria

BP70A

Wymiary (SxWxG)

94,4 x 57,95 x 17,7 mm

Waga

108 g (bez baterii)

*Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, w tym (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach – telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

Wyświetlony 669 razy
© 2013-2019 by SN2.EU