wtorek, 08 styczeń 2013 11:40

Ultrabook Asus Vivobokk 5400

Grupa Kapitałowa Komputronik, czołowy dystrybutor sprzętu komputerowego w Polsce oraz operator największego i najpopularniejszego w kraju sklepu internetowego ze sprzętem komputerowym www.komputronik.pl, przedstawia wyjątkowy produkt, który dostępny jest już w sieci sklepów Komputronik oraz w sklepie internetowym Komputronik.pl:

Ultrabook Asus VivoBook S400 stworzony w oparciu o system Windows 8, wyposażony w 14 calowy dotykowy ekran.

Asus VivoBook to niepowtarzalny produkt oferujący swoim użytkownikom szereg możliwości. VivoBook wyposażony jest w 14 calowy ekran dotykowy bez ramki, który pozwala użytkownikowi w pełni wykorzystywać możliwości systemu operacyjnego Windows 8. Panel dotykowy jest jeszcze bardziej dokładny i dużo bardziej intuicyjny dzięki możliwości wykrywania większej liczby gestów.

Charakterystyczny wygląd laptopa ASUS VivoBook, uzewnętrznia jego styl podkreślając zarazem szykowną mobilność urządzenia. Wyróżnia się teksturowanymi, metalowymi powierzchniami i ergonomicznym kształtem krawędzi, a do tego jest ultralekki i niesamowicie smukły.

Bogate wyposażenie – wiele możliwości
VivoBook wyposażony jest w szybki dysk SSD (Solid State Drive), o pojemności dysku twardego. Zapewnia niezawodność pracy, oferując przy tym najwyższą prędkość w każdych warunkach. Znacząco skraca czas oczekiwania podczas uruchamiania systemu lub otwierania aplikacji, a dzięki niskiemu poborowi energii wydłuża czas eksploatacji komputera.
Natychmiastowe wznowienie pracy w ciągu nawet 2 sekund (w zależności od konfiguracji) ze stanu uśpienia bądź hibernacji, eliminuje długi czas uruchamiania systemu i umożliwia błyskawiczny powrót do wcześniejszych zadań.

ASUS VivoBook został wyposażony w technologię SonicMaster z Waves MaxxAudio 3 dające głośniejszy dźwięk i głębsze basy z głośników oraz pudeł rezonansowych. SonicMaster ożywia dźwięk, eliminuje szumy i zakłócenia. Odpowiednio dobrane materiały zapewniają doskonałą jakość dźwięku.

Szybki transfer danych
Asus VivoBook wyposażony jest w uniwersalne złącze USB 3.0, które gwarantuje nawet 10 razy szybszy transfer danych niż w wersji 2.0. Dzięki niemu przenoszenie danych na pendrive'a, czy kopiowanie zdjęć z aparatu odbywa się znacznie szybciej. Możliwe jest również szybsze ładowanie podłączonych za jego pomocą urządzeń.

WebStorage - przechowywanie danych w chmurze
ASUS WebStorage pozwala na przetrzymywanie wszystkich dokumentów, zdjęć i muzyki z dowolnego urządzenia na 32GB przestrzeni dyskowej przez 3 lata. Pliki są synchronizowane w czasie rzeczywistym, a możliwość prostego tworzenia linków ułatwia dzielenie się nimi z rodziną i przyjaciółmi poprzez ujednolicony interfejs chmury.

Asus VivoBook S400 dostępny jest w salonach Komputronik oraz w sklepie Komputornik.pl w cenie 3 299 zł w zestawie ze stylową torbą.

VivoBook S400 to najnowsza propozycja marki Asus. Ten niesamowity ultrabook łączy w sobie doskonałą wydajność oraz mobilność. Dzięki dotykowemu ekranowi użytkownicy, którzy wejdą w jego posiadanie będą mogli z jeszcze większą przyjemnością wykorzystywać możliwości systemu Windows 8. Ten niepowtarzalny produkt z pewnością sprosta wymaganiom naszych klientów - powiedział Adam Pałach, Product Manager w firmie Komputronik S.A.

© 2013-2020 by SN2.EU