środa, 03 październik 2012 14:03

Śniadanie prasowe Tecmobile

27 września 2012 w restauracji „Ale Gloria” odbyło się śniadanie prasowe, na którym zaprezentowane zostały najnowszej generacji smartphony, telefony GSM oraz stacjonarne -2G i 3G marek „Tecmobile” oraz „Tecdesk niemieckiej firmy Tecmobile GmbH.

Niemiecka firma Tecmobile GmbH obecna jest już w 15 krajach w tym w Dubaiu, krajach Beneluxu, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Republice Południowej Afryki, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, natomiast w bieżącym roku od października pojawią się także na rynku polskim.

Podstawowym założeniem firmy Tecmobile GmbH jest tworzenie najnowszych systemów innowacyjnych w branży telefonii komórkowej jednocześnie dbając o ekonomiczny aspekt realizacji produktów.
Firma Tecmobile Gmbh przede wszystkim stawia na szybkość działania, począwszy od projektowania, poprzez produkcję, aż po serwis. Posiada międzynarodowe Teamy Projektantów oraz własne biura projektowe, które znajdują się w Londynie. Główną cechą chrakteryzującą ofertę firmy to wysoka jakość oraz pełna funkcjonalność. Każdy z smartfomów Tecmobile posiada najnowszy system operacyjny Android oraz możliwość zainstalowania dwóch kart sim (dual-sim).

Na ofertę firmy składa się szeroki asortyment produktów dostępnych dla każdego odbiorcy niezależnie od wieku i oczekiwań. Jako producent oryginalnego projektu (ODM) firma Tecmobile GmbH jest w stanie stworzyć i dostarczyć urządzenie produkowane na specjalne zamówienie. Jest w stanie szybko reagować na krótsze cykle życia produktów narzucane przez stale zmieniające się wymagania rynkowe.

Jednocześnie zapewnia atrakcyjną alternatywę wobec malejącej oferty subsydiowanych modeli na obecnym rynku telefonów komórkowych.

Głównym dystrybutorem produktów firmy Tecmobile Gmbh jest AB. S.A. http://www.ab.pl/

Spotkanie poprowadził znany dziennikarz Vito Casetti. Gościem specjalnym spotkania był znany polsko – niemiecki aktor Marek Włodarczyk. Został poproszony jako jeden z pierwszych użytkowników telefonów Tecmobile o ocenę ich parametrów i właściwości.

Wyświetlony 589 razy
© 2013-2019 by SN2.EU