niedziela, 18 grudzień 2022 17:08

Lee® Jeans wypuszcza europejską kolekcję obuwia

Lee kolekcja jesień-zima 2023 Lee kolekcja jesień-zima 2023

Le® Jeans wprowadza nową kolekcje obuwia na rynki EMEA w kolekcji jesień-zima 2023.

 

Kolekcja obuwia Lee® Jeans będzie obejmować męskie, damskie i dziecięce buty na co dzień oraz sneakersy. Będzie produkowana na licencji przez Brandsplus Group – firmę tworzącą wysokiej jakości buty dla wielu czołowych marek modowych i sportowo-lifestylowych.

„Jesteśmy podekscytowani poszerzeniem portfolio Lee i możliwością zaoferowania wysokiej jakości modnego obuwia dla naszych klientów w regionie EMEA” – powiedział Simon Fisher, dyrektor zarządzający EMEA, Kontoor Brands. „Dzięki współpracy z Brandsplus Group, ich niesamowitym możliwościom w kwestii zaopatrzenia i produkcji, jesteśmy w stanie zaproponować wygodne i stylowe buty naszym odbiorcom detalicznym w całym regionie. Kolekcja ta będzie stanowić uzupełnienie odzieży Lee, która jest już dostępna na rynku”.

„Jesteśmy dumni, że mogliśmy podjąć współpracę z Lee Jeans i przygotować wysokiej jakości kolekcję obuwia, która ma w sobie pionierskiego ducha i dziedzictwo tej marki” – powiedział Dimitri Van Leuven, prezes zarządu w Brandsplus Group. „Dodanie legendarnej marki Lee do naszego portfolio potwierdza ambitną strategię ekspansji Brandsplus Group”.

Lee.com

 
© 2013-2020 by SN2.EU