wtorek, 05 sierpień 2014 17:08

ABSOLUTNE poszukiwania w toku!

„Życie Alexa – czas na absolutne zmiany” „Życie Alexa – czas na absolutne zmiany”

 

Czy poznałeś już Alexa i dałeś się uwieść absolutnie niezwykłej historii? Jeśli nie, to najwyższy czas to zmienić! Odwiedź stronę aplikacji www.zyciealexa.pl i daj się „skomiksować”!  Trwają poszukiwania członków Podziemnego Klubu!

 

Już dzisiaj możecie zobaczyć kolejny odcinek komiksowej historii „Życie Alexa – czas na absolutne zmiany” stworzonej przez markę ABSOLUT. Ostatnio na drodze głównego bohatera – nowoczesnego architekta, który postanowił walczyć z otaczającą go szarą rzeczywistością, stanęły moce ciemności. Niezbędna była pomoc ochotników z Podziemnego Klubu. Już dzisiaj przed głównym bohaterem nowe wyzwanie. Poznaj je, odważ się i stań się bohaterem kolejnego odcinka!

Interaktywna zabawa trwa od trzech tygodni. Co tydzień, w każdy poniedziałek publikowane są nowe epizody historii. Zainteresowani po zakończeniu każdego odcinka mogą przesłać swoje zdjęcie i zawalczyć o tytuł członka Podziemnego Klubu.

Do tej pory do świata komiksu, dzięki temu projektowi trafili mężczyźni z brodą, kobiety o twarzy anioła, jak i postacie o energicznym usposobieniu. Dzięki ich pomocy Alexowi udało się wygrać ze złym charakterem, który tolerował tylko ciszę i zabronił organizacji imprez we Wrocławiu. Przezwyciężył także Dumuzida, sfrustrowanego muzyka-metalowca, który wyłączył wszystkie światła wokół ulubionego klubu Warszawiaków.

Przed Alexem kolejne wyzwanie! Czas na Twoją kolej!

Wystarczy, że dołączysz do aplikacji „Życie Alexa”, zaakceptujesz regulamin i udostępnisz swoje zdjęcie, wybierając równocześnie jaką postacią interaktywnej historii chciałbyś zostać.

Twoje zgłoszenie oceni specjalna komisja, w której skład wchodzą twórcy komiksu oraz przedstawiciele marki ABSOLUT. To właśnie oni zdecydują, czy zostaniesz „skomiksowany”!

Harmonogram akcji:

Zgłoszenia od 04.08, 12:00 do 08.08., godz. 11:59
Wybór Zwycięzców: 08.08.

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU