środa, 27 sierpień 2014 18:36

Weekend z golfem nie tylko dla zawodowców

Sobienie Królewskie Sobienie Królewskie

Szacuje się, że w Polsce już nawet 15 tys. osób regularnie sięga po kij golfowy. Rośnie nie tylko grono zawodowców, ale także osób, które zakochują się w golfie. Już w najbliższy weekend rozegrany zostanie jeden z najbardziej prestiżowych turniejów w Polsce – Sobienie PGA Polska Championship. To wydarzenie nie tylko dla tych, którzy kochają sportową rywalizację na najwyższym poziomie, ale również doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z golfem.


Sobienie PGA Polska Championship to jedno z najważniejszych wydarzeń golfowych w sezonie. Do rywalizacji staną zawodowcy PGA Polska. Podczas finałowej rundy zawodów serii LOTOS PGA Polska Tour wyłoniony zostanie zwycięzca rankingu Order of Merit 2014 – najlepszy zawodnik wśród członków PGA Polska w danym sezonie. Dodatkowo zwycięzca rankingu Order of Merit 2014 otrzyma „dziką kartę”, dzięki której będzie miał okazją wziąć udział w finałowym turnieju europejskiej ligi Pro Golf Tour – Deutche Bank Polish Masters.

Turniej rozegrany w Sobieniach Królewskich to również niepowtarzalna okazja dla wszystkich osób, które pragną rozpocząć swą przygodę z golfem. Na przybyłych gości czekać będą trenerzy, którzy przedstawią podstawowe reguły oraz zasady tego sportu. Dla najmłodszych uczestników wydarzenia przygotowano akademię Koziołka Matołka, gdzie dzieci również będą miały okazję złapać golfowego bakcyla.

Dodatkowo w trakcie turnieju odbędą się różnego rodzaju akcje charytatywne, w trakcie których zbierane będą fundusze na cele dobroczynne. Organizatorzy przygotowali także konkurs Pro-Junior Challange podczas, którego najlepsi juniorzy będą mieli okazję zmierzyć się z zawodowcami.

Sobienie Królewskie to idealne miejsce na spędzenie ostatniego wakacyjnego weekendu. Niedzielnej imprezie będzie towarzyszyła świetna atmosfera i moc atrakcji dla całych rodzin.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU