sobota, wrzesień 30, 2023
piątek, 26 kwiecień 2013 17:07

Zadbaj o swoje ciało i bądź pewny siebie

Zabiegi związane z higieną i pielęgnacją ciała to nie tylko domena kobiet. Nowoczesny mężczyzna doskonale wie, jak zadbać o siebie i podkreślić swoje naturalne atuty. Jest w pełni świadomy swojego ciała, uprawia sport, zdrowo się odżywia –chce czerpać z życia jak najwięcej, a dbałość o siebie traktuje w kategoriach inwestycji.

Nienaganny wygląd dodaje mu pewności siebie i przyciąga kobiece spojrzenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych mężczyzn, marka Remington stworzyła pierwszą na świecie serię urządzeń do strzyżenia z zasilaniem litowym, panelem dotykowym i najwyższej jakości technologią cięcia.

 

Jednym z urządzeń w serii Lithium- Powered jest trymer do nosa i uszu NE3550. To precyzyjne urządzenie do pielęgnacji osobistej przeznaczone do usuwania zbędnego owłosienia z okolic nosai uszu, a także stylizacji zarostu oraz regulowania długości brwi czy baków. Zaawansowane technologiczne ostrza z powłoką Advanced Ceramic są niezwykle wytrzymałe i odporne na ścieranie, dzięki czemu gwarantują delikatne, szybkie i dokładne przycinanie włosów.

Urządzenie posiada dwie wymienne końcówki– trymer obrotowy do nosa i uszu, a także trymer precyzyjny, który umożliwia strzyżenie brwi, baków oraz usuwanie owłosienia z niewielkich powierzchni ciała. Zabiegi stylizacyjne polegające na skróceniu części owłosienia ułatwi dodatkowo regulowana nakładka grzebieniowa z 5 ustawieniami długości strzyżenia (1-5 mm).

Trymer został wyposażony w innowacyjną baterię litową, która zwiększa jego moc* i moment obrotowy*, a także wydłuża czas bezprzewodowego działania aż do 220 minut. Ponadto trymera można używać zarówno na sucho, jak i mokro, co sprawia, że jest bardzo wygodny. Bezprzewodowy, łatwy w obsłudze, bezpieczny sprawdzi się w każdych warunkach, zarówno w domu, jak i w podróży.

*3 x większa moc i do 40% większy moment obrotowy w porównaniu do baterii alkaicznych zasilających pro dukty marki Remington.