poniedziałek, kwiecień 22, 2024
wtorek, 06 lipiec 2010 14:00

Mercedes Brabus dla Ambasadorek

Zgrabne kształty, olśniewająca biel, przyciągająca wzrok linia to od dziś cechy nie tylko pięknych Ambasadorek. Mercedes Viano Brabus jest od teraz ich ulubionym gadżetem.


Życie Ambasadorek to najlepsze imprezy oraz podróże, na które poświęcają ponad 1000 godzin rocznie. Ich samochód musi być nie tylko niezawodny i szybki, ale również wyjątkowy jak one same. Ambasadorki cenią tylko najwyższą jakość, oddały więc swojego Mercedesa w ręce specjalistów z firmy Brabus, aby stworzyli komfortowy, sportowy samochód.

Przeobrażenie ze zwykłego vana w rasowego Brabus’a zajęło nadreńskiemu tuner’owi ponad miesiąc. Efekt zapiera dech w piersiach. Niezwykłą głębię bieli uzyskano dzięki potrójnemu perłowemu lakierowi, który perfekcyjne łączy się z pakietem stylistycznym Brabus’a oraz sprowadzanymi z gorącej Florydy chromowanymi felgami.

Rezultaty prac Brabus’a są tak imponujące, że Ambasadorki postanowiły częściej schodzić z łódki i bliżej zaprzyjaźnić się z motoryzacją. Pierwszym krokiem w tym kierunku będzie udział w Rage-Race 2010. To niezwykłe wydarzenie łączy w sobie zamiłowanie Ambasadorek do sportowych samochodów i conocnych imprez do białego rana. Impreza rozpocznie się 7 lipca w Warszawie i przez 4 dni dostarczać będzie emocji mieszkańcom całego kraju. Ambasadorki zmierzą się w nim z 50 innymi załogami.

„Ambasadorki śledzą najnowsze trendy i wybierają z nich to, co najbardziej wartościowe i sprzyjające dobrej zabawie. Dlatego właśnie tuning Mercedesa oparty jest na wybranych elementach, które podkreślają charakter i przeznaczenie auta.” – mówi Bartosz Ryszt, Młodszy Farciarz

Mercedesa Viano Brabus po tuningu wraz z jego pięknymi pasażerkami wypatrywać można podczas najlepszych event’ów na terenie całej Polski.