niedziela, luty 25, 2024
czwartek, 26 sierpień 2010 16:36

A Ty jak wracasz do domu?

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii, w ramach prowadzonej kampanii „Brałeś? Nie jedź!”, ogłasza ciekawy konkurs dla młodzieży. Przed uczestnikami doskonała zabawa, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy niebanalny pomysł na… bezpieczny powrót z imprezy.
Konkurs „A ty jak wracasz do domu?” jest skierowany głównie do młodych osób – częstych bywalców dyskotek i klubów. Ich zadaniem jest zaprezentowanie w formie wlepki własnego pomysłu na bezpieczny powrót do domu. Najbardziej oryginalne sposoby zostaną wyłonione przez internatów
w głosowaniu. Autor zwycięskiej pracy otrzyma podwójny karnet na Open’er Festival 2011, a kolejne pięć osób vouchery do Multikina w całej Polsce. Szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.planujpowrot.pl.
Konkurs „A Ty jak wracasz do domu?” towarzyszy kampanii „Brałeś? Nie jedź! Po alkoholu
i narkotykach rozum wysiada!”. Jest to druga odsłona prowadzonej w ubiegłym roku akcji Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, której celem jest zwrócenie uwagi młodzieży na niebezpieczeństwa związane z prowadzeniem pojazdów pod wpływem narkotyków i alkoholu. Tegoroczna edycja jest utrzymana w pozytywnym tonie i kładzie nacisk na relacje partnerskie i dialog
z młodzieżą. Konkurs daje możliwość aktywnego włączenia się w kampanię poprzez stworzenie własnych pomysłów na bezpieczny powrót z imprezy – mówi Piotr Jabłoński, Dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
Formuła konkursu zachęca, by puścić wodze fantazji i stworzyć nieszablonowe sposoby na powrót do domu. Przesłane przez uczestników wlepki zostaną zamieszczone na stronie internetowej kampanii www.planujpowrot.pl, która stanie się, dzięki temu, skarbnicą pomysłów propagujących ideę planowania bezpiecznego powrotu do domu z imprezy – dodaje Piotr Jabłoński.   

Więcej informacji o kampanii i regulamin konkursu dostępne na stronie:
www.planujpowrot.pl