czwartek, kwiecień 18, 2024
środa, 13 czerwiec 2012 21:38

Festiwal Agaty Młynarskiej "Teraz one"

W sobotę 23 czerwca, w ramach łódzkiego festiwalu Agaty Młynarskiej „Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet”, odbędą się  warsztaty kulinarne „Odżywaj się młodością” oraz panel dyskusyjny „One zdrowe i aktywne”, poświęcony różnym aspektom zdrowia i osobowości kobiety. Partnerem spotkań jest firma MARINEX International.

Panel „One Zdrowe i Aktywne” odbędzie się w sobotę, 23 czerwca, o godz. 13.30 w Instytucie Europejskim w Łodzi. W otwartym dla wszystkich chętnych spotkaniu, prowadzonym przez Agatę Młynarską, eksperci firmy MARINEX International, szpadzistka Marta Makowska (AMS dla Integracji) oraz psycholog Iwona Majewska-Opiełka podejmą dyskusję o sile kobiecości. A eksperci firmy farmaceutycznej ASA wypowiedzą się na temat łamania tabu zdrowia intymnego.

Tego samego dnia o godz. 15.00, uczestniczki festiwalu będą mogły wziąć udział w warsztatach kulinarnych „Odżywiaj się młodością”. Podczas warsztatów, wspólnie z ekspertami firmy MARINEX International oraz zaproszonym szefem kuchni Grzegorzem Łapanowskim, Panie będą miały okazję poznać tajniki zdrowej diety w praktyce, przygotowując i komponując dania pod okiem mistrzów.

Partner Festiwalu, firma  MARINEX International, producent preparatów opartych na olejach rybich - substancjach budulcowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka, na co dzień zajmuje się dbaniem o zdrowie Polek i Polaków. Dlatego właśnie objęła patronatem cały blok „One Zdrowe i Aktywne”. Podczas Festiwalu MARINEX podejmie dyskusję na temat tego, jak budować zdrową dietę w oparciu o badania naukowe, tak aby jak najdłużej zachować doskonałe samopoczucie i młody wygląd. Podczas dwóch dni Festiwalu, 23 i 24 czerwca, będzie można również indywidualnie porozmawiać z ekspertami na stoisku firmy.

Więcej w tej kategorii: « Pęcherz nie słucha Kiedy waga spada »